Kdo je to?
Kdo je to, byl Brigádník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Brigádník? Lidé, profese

Kdo je to Brigádník?

Co znamená a jaký je význam slova Brigádník?

Brigádník je pojmenování pro člověka, který vykonává nějakou drobnou práci, sloužící jako výpomoc. Taková práce není dlouhodobá ani systematická, může být vykonávána i svépomocí. Brigádník může práci vykonávat dobrovolně zdarma nebo jen za malou odměnu. Placená brigáda je prací za smluvní mzdu.
Tento způsob práce byl často využíván v době totality, kdy byli brigádníci nasazováni na sezónní nebo nárazové činnosti, jako je sklizeň brambor, sázení a sklízení chmele, sběr mandelinky nebo výsadba lesních stromků.Kdo je to, byl Brigádník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Brigádník? Lidé, profese

Definici slova Brigádník můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Galaretka? Znáte pojem Dodací list? Vzpomněli byste si na význam slova Abakus? Pamatujete si definici pojmu Pedig?

Klíčová slova: přesný význam, profese, termín, význam pojmu, původ slova, Brigádník, definice, synonymum, popis, co je to Brigádník?, význam slova, popis, pojem, wiki, význam

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Brigádník, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Brigádník? Kdo to byl Brigádník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Brigádník? Definice pojmu Brigádník se nachází v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Brigádník i v jiných kategoriích (než profese).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.