Kdo je to?
Kdo je to, byl Brigádník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Brigádník? Lidé, profese

Kdo je to Brigádník?

Co znamená a jaký je význam slova Brigádník?

Brigádník je pojmenování pro člověka, který vykonává nějakou drobnou práci, sloužící jako výpomoc. Taková práce není dlouhodobá ani systematická, může být vykonávána i svépomocí. Brigádník může práci vykonávat dobrovolně zdarma nebo jen za malou odměnu. Placená brigáda je prací za smluvní mzdu.
Tento způsob práce byl často využíván v době totality, kdy byli brigádníci nasazováni na sezónní nebo nárazové činnosti, jako je sklizeň brambor, sázení a sklízení chmele, sběr mandelinky nebo výsadba lesních stromků.Kdo je to, byl Brigádník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Brigádník? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Brigádník s blízkými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Galaretka? Znáte pojem Dodací list? Vzpomněli byste si na význam slova Abakus? Pamatujete si definici pojmu Pedig?

Klíčová slova: termín, popis, přesný význam, heslo, slovo, co je to Brigádník?, profese, formulace, vysvětlení, etymologie, kdo je Brigádník?, co znamená, synonymum, význam pojmu, původ slova

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Brigádník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Brigádník? Kdo to byl Brigádník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Brigádník? Definice pojmu Brigádník patří do sekce profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.