Kdo je to?
Kdo je to, byl Brigádník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Brigádník? Lidé, profese

Kdo je to Brigádník?

Co znamená a jaký je význam slova Brigádník?

Brigádník je pojmenování pro člověka, který vykonává nějakou drobnou práci, sloužící jako výpomoc. Taková práce není dlouhodobá ani systematická, může být vykonávána i svépomocí. Brigádník může práci vykonávat dobrovolně zdarma nebo jen za malou odměnu. Placená brigáda je prací za smluvní mzdu.
Tento způsob práce byl často využíván v době totality, kdy byli brigádníci nasazováni na sezónní nebo nárazové činnosti, jako je sklizeň brambor, sázení a sklízení chmele, sběr mandelinky nebo výsadba lesních stromků.Kdo je to, byl Brigádník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Brigádník? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Brigádník? s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Nubuk? Víte, co je to Microsoft Access? Znáte pojem Inverze? Pamatujete si definici pojmu Sociologie?

Klíčová slova: popis, formulace, popis, co znamená, informace, kdo to je, původ slova, kdo je Brigádník?, Brigádník, heslo, přesný význam, význam, význam pojmu, význam slova, přesný výraz

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Brigádník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Brigádník? Kdo to byl Brigádník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Brigádník? Definice pojmu Brigádník je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Brigádník i v jiných kategoriích (než profese).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.