Kdo je to?
Kdo je to, byl Bohoslovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bohoslovec? Lidé, křesťanství

Kdo je to Bohoslovec?

Jaký je význam slova Bohoslovec? Co to znamená?

Bohoslovec bylo původní označení pro teologa. Katolická církev poněkud změnila význam tohoto slova, které se pak používá pro pojmenování studenta teologie, který studuje na bohoslovecké fakultě nebo v kněžském semináři a připravuje se tak na práci kněze.
Seminář vzdělává bohoslovce ve všech směrech, v ohledu intelektuálním i duchovním. Jinou možnost studia má bohoslovec, zvolí – li si roli řeholníka v některém z klášterů. Zde se více zaměřuje na duchovní přípravu a život v komunitě.Kdo je to, byl Bohoslovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bohoslovec? Lidé, křesťanství

Líbí se vám definice kdo je to Bohoslovec? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Keramika? Víte, co je to Americká hypotéka? Víte, co je to Textový editor? Pamatujete si definici pojmu Markýza?

Klíčová slova: co znamená, pojem, kdo to je, wiki, etymologie, význam, informace, význam pojmu, kdo je Bohoslovec?, formulace, přesný význam, Bohoslovec, heslo, popis, popis

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bohoslovec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bohoslovec? Kdo to byl Bohoslovec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bohoslovec? Definice pojmu Bohoslovec je v kategorii křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Bohoslovec hledat i v jiných kategoriích (než křesťanství).