Kdo je to?
Kdo je to, byl Bohoslovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bohoslovec? Lidé, křesťanství

Kdo je to Bohoslovec?

Jaký je význam slova Bohoslovec? Co to znamená?

Bohoslovec bylo původní označení pro teologa. Katolická církev poněkud změnila význam tohoto slova, které se pak používá pro pojmenování studenta teologie, který studuje na bohoslovecké fakultě nebo v kněžském semináři a připravuje se tak na práci kněze.
Seminář vzdělává bohoslovce ve všech směrech, v ohledu intelektuálním i duchovním. Jinou možnost studia má bohoslovec, zvolí – li si roli řeholníka v některém z klášterů. Zde se více zaměřuje na duchovní přípravu a život v komunitě.Kdo je to, byl Bohoslovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bohoslovec? Lidé, křesťanství

Definici slova Bohoslovec můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Keramika? Pamatujete si definici pojmu Zemská osa? Víte, co je to Textový editor? Vzpomněli byste si na význam slova cv?

Klíčová slova: etymologie, kdo je Bohoslovec?, formulace, synonymum, křesťanství, popis, co znamená, význam, původ slova, slovo, význam slova, heslo, přesný výraz, popis, pojem

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Bohoslovec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Bohoslovec? Kdo to byl Bohoslovec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bohoslovec? Definice pojmu Bohoslovec se nachází v kategorii křesťanství. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Bohoslovec hledat i v jiných kategoriích (než křesťanství).