Kdo je to?
Kdo je to, byl Bohoslovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bohoslovec? Lidé, křesťanství

Kdo je to Bohoslovec?

Jaký je význam slova Bohoslovec? Co to znamená?

Bohoslovec bylo původní označení pro teologa. Katolická církev poněkud změnila význam tohoto slova, které se pak používá pro pojmenování studenta teologie, který studuje na bohoslovecké fakultě nebo v kněžském semináři a připravuje se tak na práci kněze.
Seminář vzdělává bohoslovce ve všech směrech, v ohledu intelektuálním i duchovním. Jinou možnost studia má bohoslovec, zvolí – li si roli řeholníka v některém z klášterů. Zde se více zaměřuje na duchovní přípravu a život v komunitě.Kdo je to, byl Bohoslovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bohoslovec? Lidé, křesťanství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Bohoslovec? s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Právní úkon? Znáte pojem Linoleum? Vzpomněli byste si na význam slova Firmware? Pamatujete si definici pojmu Motivace?

Klíčová slova: heslo, definice, význam, slovo, přesný význam, kdo to je, význam pojmu, termín, kdo je Bohoslovec?, pojem, křesťanství, synonymum, popis, přesný výraz, význam slova

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bohoslovec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bohoslovec? Kdo to byl Bohoslovec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bohoslovec? Definice pojmu Bohoslovec je v kategorii křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie křesťanství.