Kdo je to?
Kdo je to, byl Fejetonista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fejetonista? Lidé, profese

Kdo je to Fejetonista?

Co znamená a jaký je význam slova Fejetonista?

Fejetonista je publicista, který píše fejetony, nazývané také poznámky pod čarou. Jedná se o speciální publicistický útvar, který se využívá jako protiváha hlavního článku. Fejetonista se zabývá nějakým tématem, které může vypadat jako nezajímavé, ovšem nahlíží na něj ze zcela jiného úhlu.
Jedná se o kratší článek nebo komentář v lehkém zábavném nebo satirickém stylu s častými nadsázkami, který by měl vést čtenáře k zamyšlení.Kdo je to, byl Fejetonista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fejetonista? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Fejetonista s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Čubrica? Znáte pojem Menšinová vláda? Pamatujete si definici pojmu Melancholie? Víte, co je to Dalekozrakost?

Klíčová slova: přesný význam, původ slova, heslo, popis, vysvětlení, informace, co znamená, význam pojmu, profese, etymologie, termín, definice, wiki, co je to Fejetonista?, kdo je Fejetonista?

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Fejetonista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Fejetonista? Kdo to byl Fejetonista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fejetonista? Definice pojmu Fejetonista se nachází v sekci profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Fejetonista i v jiné sekci než v profese.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?