Kdo je to?
Kdo je to, byl Dyslektik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dyslektik? Lidé, poruchy

Kdo je to Dyslektik?

Jaký je význam slova Dyslektik? Co to znamená?

Dyslektik je člověk trpící dyslexií, asi nejběžnější vývojovou poruchou učení. Dyslexie se projevuje potížemi se čtením. Dyslektické dítě vyžaduje zvýšenou péči, protože např. zaměňuje tvarově podobná písmena, činí mu potíže poskládat slabiky do slov, nebo se natolik soustředí na čtení, že nedokáže plně vnímat obsah čteného textu. Dyslexii je možné částečně kompenzovat. Vývojové poruchy neznamenají nižší inteligenci.Kdo je to, byl Dyslektik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dyslektik? Lidé, poruchy

Sdílejte tuto stránku se slovem Dyslektik s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kaizen? Znáte pojem Portfolio? Vzpomněli byste si na význam slova Imatrikulace? Pamatujete si definici pojmu Watt?

Klíčová slova: co je to Dyslektik?, formulace, Dyslektik, heslo, kdo je Dyslektik?, synonymum, poruchy, kdo to je, termín, původ slova, pojem, etymologie, význam, informace, vysvětlení

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Dyslektik, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Dyslektik? Kdo to byl Dyslektik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dyslektik? Definice pojmu Dyslektik je v kategorii poruchy. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Dyslektik hledat i v jiných kategoriích (než poruchy).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.