Kdo je to?
Kdo byl Bud Spencer? Životopis Bud Spencer, slavní lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Bud Spencer?

Kdo to byl Bud Spencer? Stručný životopis

Bud Spencer byl slavný italský herec a sportovec. Bud Spencer jehož rodné jméno je Carlo Pedersoli byl v mládí vrcholovým sportovcem - plavcem a hráčem vodního póla. Stal se několikanásobným mistrem Itálie v plavání a zúčastnil se olympijských her v roce 1952 a 1956. Ve světě však Buda Spencera proslavily především role ve filmech. S hereckým kolegou Terence Hillem natočili několik komedií a spaghetti westernů. Jejich nejznámější filmy jsou Jestli se rozzlobíme, budeme zlí; Šerif a mimozemšťan; Banánový Joe a Pes a kočka.
Bud Spencer nebyl jen úspěšným hercem, ale i pilotem a podnikatelem.Kdo byl Bud Spencer? Životopis Bud Spencer, slavní lidé, osobnosti z herectví

Líbí se stručný životopis s osobou Bud Spencer? Pak se podělte s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Bud Spencer

Národnost: italská
Datum narození: 31. října 1929
Místo narození: Neapol
Datum úmrtí: 27. června 2016

Víte, co je to Zánět? Znáte pojem Kontrolní hlášení? Vzpomněli byste si na význam slova Alexie? Pamatujete si definici pojmu Sója?

Klíčová slova: popis, význam pojmu, vysvětlení, popis, co znamená, formulace, kdo je Bud Spencer?, termín, Bud Spencer, heslo, informace, etymologie, herectví, wiki, původ slova

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Bud Spencer?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bud Spencer? Kdo to byl Bud Spencer? Kdy se narodil Bud Spencer? Kde se narodil Bud Spencer? Kdy zemřel Bud Spencer? Bud Spencer je v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Bud Spencer řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bud Spencer i v jiné kategorii než je herectví.