Kdo je to?
Kdo je to, byl Geolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geolog? Lidé, profese

Kdo je to Geolog?

Co znamená a jaký je význam slova Geolog?

Geolog je osoba, která se věnuje různým materiálům a dění na Zemi. Zkoumá především složení hornin, složení a stavbu Země, nejrůznější procesy, které k vytvoření zemského tělesa vedly a které stále probíhají. Geolog provádí výzkum, sbírá vzorky a na základě získaných poznatků pak sestavuje geologické mapy.
K jeho základní výbavě patří kladívko a kompas, které slouží k získání vzorků a měření, s jehož pomocí je pak vytvořena základní mapa zkoumané oblasti.Kdo je to, byl Geolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geolog? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Geolog s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Hashtag? Znáte pojem Rýže Basmati? Vzpomněli byste si na význam slova Juta? Pamatujete si definici pojmu MBA?

Klíčová slova: etymologie, kdo to je, co znamená, přesný výraz, kdo je Geolog?, formulace, co je to Geolog?, heslo, Geolog, definice, termín, synonymum, slovo, wiki, význam slova

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Geolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Geolog? Kdo to byl Geolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Geolog? Definice pojmu Geolog patří do sekce profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.