Kdo je to?
Kdo je to, byl Mim? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mim? Lidé, profese

Kdo je to Mim?

Co znamená a jaký je význam slova Mim?

Mim (pantomim) je divadelní herec, který je při představení němý, nemluví a hraje pouze za pomoci gest a mimiky. Pantomima pochází již z antického Řecka a starověkého Říma. Nejznámější čeští mimové byli a jsou Jaroslav Čejka, Boris Hybner, Michal Nesvadba a Bolek Polívka. K moderní pantomimě můžeme zařadit i tzv. živé sochy.Kdo je to, byl Mim? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mim? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Mim s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Jarmulka? Vzpomněli byste si na význam slova Skenování? Pamatujete si definici pojmu Reciprocita? Znáte pojem Úroková sazba?

Klíčová slova: kdo to je, původ slova, popis, co je to Mim?, vysvětlení, slovo, přesný výraz, profese, pojem, přesný význam, informace, heslo, wiki, etymologie, termín

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mim

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mim? Kdo to byl Mim? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mim? Definice pojmu Mim je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Mim i v jiné sekci než je kategorie profese.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.