Kdo je to?
Kdo je to, byl Fyzická osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fyzická osoba? Lidé, podnikání

Kdo je to Fyzická osoba?

Co znamená a jaký je význam slova Fyzická osoba?

Fyzická osoba je každý člověk, který je svéprávný a způsobilý k právním úkonům. Nezletilé fyzické osoby v některých úkonech zastupuje zákonný zástupce, tedy zpravidla rodič.Kdo je to, byl Fyzická osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fyzická osoba? Lidé, podnikání

Budeme rádi, pokud budete definici slova Fyzická osoba sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Hakuna Matata? Pamatujete si definici pojmu Konotace? Znáte pojem Mansarda? Vzpomněli byste si na význam slova Přímá úměrnost?

Klíčová slova: Fyzická osoba, etymologie, význam slova, popis, podnikání, význam, slovo, co znamená, přesný význam, popis, kdo to je, význam pojmu, formulace, přesný výraz, informace

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Fyzická osoba, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Fyzická osoba? Kdo to byl Fyzická osoba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fyzická osoba? Definice pojmu Fyzická osoba se nachází v sekci podnikání. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než podnikání).

Znáte pojem plugin nebo chipset?