Kdo je to?
Kdo je to, byl Lingvista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lingvista? Lidé, profese

Kdo je to Lingvista?

Co znamená a jaký je význam slova Lingvista?

Lingvista neboli jazykovědec je odborník zabývající se lingvistikou, vědou zkoumající přirozený jazyk. Podle oblasti svého zaměření se lingvistika dále dělí na deskriptivní, teoretickou a aplikovanou lingvistiku. K lingvistickým disciplínám patří fonetika, fonologie, lexikologie, morfologie, syntax, sémantika apod.Kdo je to, byl Lingvista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lingvista? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Lingvista? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Outlet? Víte, co je to DNA? Pamatujete si definici pojmu Datová schránka? Pamatujete si definici pojmu Výchova?

Klíčová slova: původ slova, pojem, termín, přesný výraz, formulace, kdo to je, wiki, etymologie, Lingvista, význam pojmu, synonymum, význam, vysvětlení, popis, přesný význam

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Lingvista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Lingvista? Kdo to byl Lingvista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lingvista? Definice pojmu Lingvista je v kategorii profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít pojem, definici, text, výraz řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Lingvista hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?