Kdo je to?
Kdo je to, byl Lingvista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lingvista? Lidé, profese

Kdo je to Lingvista?

Co znamená a jaký je význam slova Lingvista?

Lingvista neboli jazykovědec je odborník zabývající se lingvistikou, vědou zkoumající přirozený jazyk. Podle oblasti svého zaměření se lingvistika dále dělí na deskriptivní, teoretickou a aplikovanou lingvistiku. K lingvistickým disciplínám patří fonetika, fonologie, lexikologie, morfologie, syntax, sémantika apod.Kdo je to, byl Lingvista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lingvista? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Lingvista? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Pověst? Znáte pojem Naturopatie? Vzpomněli byste si na význam slova Tachykardie? Pamatujete si definici pojmu Zápočtový list?

Klíčová slova: slovo, wiki, vysvětlení, popis, definice, co znamená, informace, význam, pojem, popis, profese, význam pojmu, formulace, přesný význam, kdo je Lingvista?

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Lingvista, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Lingvista? Kdo to byl Lingvista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lingvista? Definice pojmu Lingvista se nachází v sekci profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též zkusit najít výraz, text, termín, pojem např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?