Kdo je to?
Kdo je to, byl Personalistka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Personalistka? Lidé, profese

Kdo je to Personalistka?

Jaký je význam slova Personalistka? Co to znamená?

Personalistka je pracovnice v odvětví činnosti, které se specializuje na nábor kvalitních zaměstnanců pro firmu, další práci se zaměstnanci, jejich motivaci a zvyšování výkonu a optimalizaci práce s platovými postupy a odměnami.
Nejdůležitější součástí práce personalistky je zajištění a výběr nových pracovníků, získání informací o uchazečích a jejich vyhodnocení.Kdo je to, byl Personalistka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Personalistka? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Personalistka sdílet s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Pokora? Znáte pojem Estragon? Vzpomněli byste si na význam slova Referát? Pamatujete si definici pojmu Žakár?

Klíčová slova: informace, etymologie, synonymum, heslo, význam slova, co znamená, formulace, původ slova, wiki, Personalistka, význam, význam pojmu, přesný význam, slovo, definice

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Personalistka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Personalistka? Kdo to byl Personalistka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Personalistka? Definice pojmu Personalistka se nachází v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.