Kdo je to?
Kdo je to, byl Personalistka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Personalistka? Lidé, profese

Kdo je to Personalistka?

Jaký je význam slova Personalistka? Co to znamená?

Personalistka je pracovnice v odvětví činnosti, které se specializuje na nábor kvalitních zaměstnanců pro firmu, další práci se zaměstnanci, jejich motivaci a zvyšování výkonu a optimalizaci práce s platovými postupy a odměnami.
Nejdůležitější součástí práce personalistky je zajištění a výběr nových pracovníků, získání informací o uchazečích a jejich vyhodnocení.Kdo je to, byl Personalistka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Personalistka? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Personalistka? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Pokora? Znáte pojem Estragon? Vzpomněli byste si na význam slova Referát? Pamatujete si definici pojmu Žakár?

Klíčová slova: formulace, termín, význam, vysvětlení, význam slova, etymologie, co je to Personalistka?, slovo, kdo to je, kdo je Personalistka?, přesný výraz, wiki, význam pojmu, co znamená, profese

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Personalistka, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Personalistka? Kdo to byl Personalistka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Personalistka? Definice pojmu Personalistka je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Personalistka i v jiné sekci než je kategorie profese.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.