Kdo je to?
Kdo je to, byl Personalistka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Personalistka? Lidé, profese

Kdo je to Personalistka?

Jaký je význam slova Personalistka? Co to znamená?

Personalistka je pracovnice v odvětví činnosti, které se specializuje na nábor kvalitních zaměstnanců pro firmu, další práci se zaměstnanci, jejich motivaci a zvyšování výkonu a optimalizaci práce s platovými postupy a odměnami.
Nejdůležitější součástí práce personalistky je zajištění a výběr nových pracovníků, získání informací o uchazečích a jejich vyhodnocení.Kdo je to, byl Personalistka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Personalistka? Lidé, profese

Tento text (Personalistka) můžete sdílet s kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Pokora? Znáte pojem Estragon? Vzpomněli byste si na význam slova Referát? Pamatujete si definici pojmu Žakár?

Klíčová slova: význam slova, slovo, formulace, kdo je Personalistka?, termín, význam, kdo to je, wiki, vysvětlení, informace, popis, pojem, co znamená, definice, co je to Personalistka?

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Personalistka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Personalistka? Kdo to byl Personalistka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Personalistka? Definice pojmu Personalistka je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.