Kdo je to?
Kdo je to Martin Stropnický? Životopis Martin Stropnický, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Martin Stropnický?

Kdo je to Martin Stropnický? Stručný životopis

Martin Stropnický je herec, diplomat, politik, režisér a spisovatel. Absolvoval Divadelní fakultu AMU a nastoupil do Městských divadel pražských. Do roku 1989 působil v činohře Divadla na Vinohradech, kde byl i uměleckým ředitelem.
Poslancem Parlamentu ČR se stal za hnutí ANO 2011, v Sobotkově vládě působil Martin Stropnický jako ministr obrany, později byl místopředsedou vlády a ministrem zahraničních věcí a také místopředsedou hnutí ANO 2011. V roce 2018 na všechny funkce rezignoval a stal se velvyslancem ČR v Izraeli.Kdo je to Martin Stropnický? Životopis Martin Stropnický, lidé, osobnosti z politici

Popis osobnosti Martin Stropnický můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Martin Stropnický

Národnost: česká
Datum narození: 19. prosince 1956
Místo narození: Praha

Pamatujete si definici pojmu Úpal? Pamatujete si definici pojmu Ponorková nemoc? Vzpomněli byste si na význam slova Ascorutin? Vzpomněli byste si na význam slova Apple ID?

Klíčová slova: politici, formulace, definice, co je to Martin Stropnický?, slovo, popis, wiki, popis, heslo, původ slova, význam slova, vysvětlení, význam pojmu, synonymum, přesný význam

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Martin Stropnický? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Martin Stropnický? Kdo to byl Martin Stropnický? Kdy se narodil Martin Stropnický? Kde se narodil Martin Stropnický? Martin Stropnický se nachází v kategorii politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Martin Stropnický kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Stropnický i v jiné kategorii než je politici.