Kdo je to?
Kdo je to, byl Produkční? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Produkční? Lidé, profese

Kdo je to Produkční?

Co znamená a jaký je význam slova Produkční?

Produkční je činnost z oblasti filmové, televizní, rozhlasové a divadelní tvorby. Jedná se o člověka, který je členem hlavního výrobního štábu.
Produkční nespadá pod řízení režiséra, sám řídí svého zástupce, asistenta, pokladníka nebo tzv. klapku. Je nadřízeným výrobního štábu i režiséra v organizačně technických otázkách. Jeho práce probíhá od přípravy až do finálního schválení produktu.Kdo je to, byl Produkční? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Produkční? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Produkční sdílet s přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Amygdala? Znáte pojem Příslovce? Vzpomněli byste si na význam slova Recyklace? Pamatujete si definici pojmu Fibrom?

Klíčová slova: pojem, Produkční, wiki, slovo, definice, vysvětlení, termín, informace, synonymum, heslo, význam, profese, kdo to je, přesný výraz, význam slova

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Produkční, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Produkční? Kdo to byl Produkční? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Produkční? Definice pojmu Produkční se nachází v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Produkční i v jiné kategorii než je sekce profese.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.