Kdo je to?
Kdo je to, byl Produkční? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Produkční? Lidé, profese

Kdo je to Produkční?

Co znamená a jaký je význam slova Produkční?

Produkční je činnost z oblasti filmové, televizní, rozhlasové a divadelní tvorby. Jedná se o člověka, který je členem hlavního výrobního štábu.
Produkční nespadá pod řízení režiséra, sám řídí svého zástupce, asistenta, pokladníka nebo tzv. klapku. Je nadřízeným výrobního štábu i režiséra v organizačně technických otázkách. Jeho práce probíhá od přípravy až do finálního schválení produktu.Kdo je to, byl Produkční? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Produkční? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Produkční s vašimi kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Amygdala? Znáte pojem Příslovce? Vzpomněli byste si na význam slova Recyklace? Pamatujete si definici pojmu Fibrom?

Klíčová slova: definice, slovo, informace, význam, formulace, wiki, etymologie, vysvětlení, co je to Produkční?, popis, přesný význam, Produkční, termín, synonymum, profese

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Produkční? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Produkční? Kdo to byl Produkční? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Produkční? Definice pojmu Produkční se nachází v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici kupříkladu v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.