Kdo je to?
Kdo je to, byl Produkční? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Produkční? Lidé, profese

Kdo je to Produkční?

Co znamená a jaký je význam slova Produkční?

Produkční je činnost z oblasti filmové, televizní, rozhlasové a divadelní tvorby. Jedná se o člověka, který je členem hlavního výrobního štábu.
Produkční nespadá pod řízení režiséra, sám řídí svého zástupce, asistenta, pokladníka nebo tzv. klapku. Je nadřízeným výrobního štábu i režiséra v organizačně technických otázkách. Jeho práce probíhá od přípravy až do finálního schválení produktu.Kdo je to, byl Produkční? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Produkční? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Produkční? Pak se podělte s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Pasivní dům? Víte, co je to Liché číslo? Pamatujete si definici pojmu Předdůchod? Pamatujete si definici pojmu ADHD?

Klíčová slova: synonymum, význam pojmu, popis, co je to Produkční?, etymologie, kdo to je, co znamená, původ slova, formulace, informace, definice, význam, přesný význam, přesný výraz, pojem

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Produkční? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Produkční? Kdo to byl Produkční? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Produkční? Definice pojmu Produkční je v sekci profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.