Kdo je to?
Kdo je to, byl Krampus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Krampus? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Krampus?

Co znamená a jaký je význam slova Krampus?

Krampus je folklórní postava v Rakousku a na jihu Německa. Mohutná postava různého vzhledu a s většími rohy připomíná čerta. Přichází navečer 5. prosince jako doprovod svatého Mikuláše. Stejně jako čert se Krampus zaměřuje na zlobivé děti, které trestá. Mikuláš dětem rozdává dárky, Krampus zlobivé děti pojídá. Po 22. prosinci se pak proměňuje v normálního člověka a na svou předcházející činnost dokonale zapomene.Kdo je to, byl Krampus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Krampus? Lidé, nadpřirozené

Definici slova Krampus můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kurkuma? Znáte pojem Salajka? Vzpomněli byste si na význam slova Souhvězdí? Pamatujete si definici pojmu Skype?

Klíčová slova: Krampus, definice, přesný význam, etymologie, význam pojmu, termín, kdo to je, co znamená, původ slova, vysvětlení, informace, význam slova, heslo, přesný výraz, co je to Krampus?

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Krampus

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Krampus? Kdo to byl Krampus? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Krampus? Definice pojmu Krampus patří do sekce nadpřirozené. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se vyhledat pojem, text, definici, třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.