Kdo je to?
Kdo je to, byl Krampus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Krampus? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Krampus?

Co znamená a jaký je význam slova Krampus?

Krampus je folklórní postava v Rakousku a na jihu Německa. Mohutná postava různého vzhledu a s většími rohy připomíná čerta. Přichází navečer 5. prosince jako doprovod svatého Mikuláše. Stejně jako čert se Krampus zaměřuje na zlobivé děti, které trestá. Mikuláš dětem rozdává dárky, Krampus zlobivé děti pojídá. Po 22. prosinci se pak proměňuje v normálního člověka a na svou předcházející činnost dokonale zapomene.Kdo je to, byl Krampus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Krampus? Lidé, nadpřirozené

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Krampus? s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Bronchoskopie? Víte, co je to First minute? Pamatujete si definici pojmu Lymfodrenáž? Pamatujete si definici pojmu Granola?

Klíčová slova: význam, termín, původ slova, co znamená, význam slova, co je to Krampus?, synonymum, heslo, přesný význam, kdo je Krampus?, nadpřirozené, popis, kdo to je, pojem, Krampus

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Krampus? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Krampus? Kdo to byl Krampus? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Krampus? Definice pojmu Krampus je v sekci nadpřirozené. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Krampus i jinde než v sekci než v nadpřirozené.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.