Kdo je to?
Kdo je to, byl Sekerník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sekerník? Lidé, profese

Kdo je to Sekerník?

Jaký je význam slova Sekerník? Co to znamená?

Sekerník je povolání, jehož název se odvozuje od pracovního nástroje, který se používá nejčastěji – sekery. Jedná se o druh řemesla, specializovaného tesaře, vyrábějící zařízení a stroje ze dřeva.
Sekerníci se uplatňovali především v mlýnech nebo hamrech, kde stavěli kola a mlýnské stroje. Za prací putovali od jednoho zařízení k druhému. Uměli postavit nejrůznější zařízení na míru. S rozvojem průmyslové výroby a inovací součástek toto řemeslo postupně zaniklo.Kdo je to, byl Sekerník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sekerník? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Sekerník sdílet se známými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ofsajd? Znáte pojem Mikrocefalie? Vzpomněli byste si na význam slova Draft? Pamatujete si definici pojmu Droždí?

Klíčová slova: Sekerník, heslo, slovo, původ slova, význam pojmu, informace, kdo je Sekerník?, význam slova, synonymum, etymologie, pojem, co znamená, co je to Sekerník?, popis, vysvětlení

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Sekerník, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Sekerník? Kdo to byl Sekerník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sekerník? Definice pojmu Sekerník se nachází v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).