Kdo je to?
Kdo je to, byl Sekerník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sekerník? Lidé, profese

Kdo je to Sekerník?

Jaký je význam slova Sekerník? Co to znamená?

Sekerník je povolání, jehož název se odvozuje od pracovního nástroje, který se používá nejčastěji – sekery. Jedná se o druh řemesla, specializovaného tesaře, vyrábějící zařízení a stroje ze dřeva.
Sekerníci se uplatňovali především v mlýnech nebo hamrech, kde stavěli kola a mlýnské stroje. Za prací putovali od jednoho zařízení k druhému. Uměli postavit nejrůznější zařízení na míru. S rozvojem průmyslové výroby a inovací součástek toto řemeslo postupně zaniklo.Kdo je to, byl Sekerník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sekerník? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Sekerník? Pak se podělte s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ofsajd? Znáte pojem Mikrocefalie? Vzpomněli byste si na význam slova Draft? Pamatujete si definici pojmu Droždí?

Klíčová slova: wiki, význam, původ slova, definice, přesný význam, slovo, heslo, etymologie, profese, význam slova, vysvětlení, popis, přesný výraz, pojem, co znamená

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sekerník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Sekerník? Kdo to byl Sekerník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sekerník? Definice pojmu Sekerník je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Sekerník i jinde než v sekci než v profese.