Kdo je to?
Kdo je to, byl Kršna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kršna? Lidé, mytologie

Kdo je to Kršna?

Co znamená a jaký je význam slova Kršna?

Kršna, jinak také Krišna, je Nejvyšším Bohem védského náboženství. Z tohoto Boha má vše pocházet a je také vládcem všeho. Z Kršny mají pocházet všechna další božská vtělení, avátaři. V průběhu doby se Kršna objevuje na Zemi a bere si vždy jinou podobu.
Jako Krišna sestoupí pouze jednou za 4 320 000 000 let. V hinduismu je Kršna prvotní a nejvyšší osobou, která je původcem všech bytostí. Je krásný a je zdrojem štěstí a radosti.Kdo je to, byl Kršna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kršna? Lidé, mytologie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kršna sdílet se známými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Bílé zlato? Znáte pojem Nikáb? Vzpomněli byste si na význam slova Extrahovat? Pamatujete si definici pojmu Nimesil?

Klíčová slova: etymologie, vysvětlení, význam, heslo, význam pojmu, přesný výraz, Kršna, kdo to je, popis, přesný význam, termín, pojem, co znamená, původ slova, informace

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Kršna, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kršna? Kdo to byl Kršna? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kršna? Definice pojmu Kršna se nachází v sekci mytologie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se také najít výraz, text, termín, pojem např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než mytologie).