Kdo je to?
Kdo je to, byl Sociolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sociolog? Lidé, profese

Kdo je to Sociolog?

Jaký je význam slova Sociolog? Co to znamená?

Sociolog je vědec, který se zabývá výzkumem sociálního života, jednání lidí, strukturou společnosti, společenskými systémy, strukturou společnosti a vlivy, které se odrážejí v životě jednotlivých osob, skupin nebo celé společnosti.
Sociologové se začali objevovat v 19. století, jednalo se původně o filozofy. Zakladatelem sociologie je Francouz August Comte. V této vědě existuje mnoho škol a směrů.Kdo je to, byl Sociolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sociolog? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Sociolog? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Spektiv? Znáte pojem Koroze? Vzpomněli byste si na význam slova Id? Pamatujete si definici pojmu Pohanka?

Klíčová slova: kdo je Sociolog?, Sociolog, přesný význam, popis, profese, původ slova, slovo, význam slova, termín, definice, co je to Sociolog?, co znamená, informace, kdo to je, popis

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Sociolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sociolog? Kdo to byl Sociolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sociolog? Definice pojmu Sociolog je v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Sociolog i v jiné sekci než je kategorie profese.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.