Kdo je to?
Kdo je to Ryan Lochte? Životopis Ryan Lochte, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Ryan Lochte?

Kdo je to Ryan Lochte? Stručný životopis

Ryan Lochte je významný americký sportovec, patří k nejlepším plavcům světa. Je vlastníkem šesti olympijských zlatých medailí, tří stříbrných a tří bronzových. Osmnáctkrát byl mistrem světa v dlouhém bazénu, dvaadvacetkrát mistrem světa v krátkém bazénu.
Ryan Lochte byl také držitelem světových rekordů na 200 m znak a 400 m polohový závod a stejně úspěšný byl také ve štafetě 4x200 volným způsobem.Kdo je to Ryan Lochte? Životopis Ryan Lochte, lidé, osobnosti z sport

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ryan Lochte s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Ryan Lochte

Národnost: USA
Datum narození: 3. srpna 1984
Místo narození: Rochester

Pamatujete si definici pojmu Usedlost? Znáte pojem Charčo? Vzpomněli byste si na význam slova Subsumpce? Víte, co je to Těžiště?

Klíčová slova: definice, přesný výraz, Ryan Lochte, synonymum, popis, co je to Ryan Lochte?, význam, popis, přesný význam, informace, kdo je Ryan Lochte?, formulace, slovo, pojem, heslo

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ryan Lochte

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ryan Lochte? Kdo to byl Ryan Lochte? Kdy se narodil Ryan Lochte? Kde se narodil Ryan Lochte? Ryan Lochte se nachází v sekci sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Ryan Lochte dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ryan Lochte i v jiné kategorii než je sport.