Kdo je to?
Kdo je to, byl Tesař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tesař? Lidé, profese

Kdo je to Tesař?

Co znamená a jaký je význam slova Tesař?

Tesař je řemeslník, který pracuje v oboru tesařství. To má dlouhou tradici a je součástí stavebnictví. Jedná se především o práci se dřevem, nejčastěji se jedná o výrobu různých stavebních konstrukcí a systémů.
Tesař pracuje většinou ve venkovním prostředí, musí být zručný, obratný a silný. Velkou část tesařských dovedností lze získat pouze praxí.Kdo je to, byl Tesař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tesař? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Tesař se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Pacht? Znáte pojem Aronie? Vzpomněli byste si na význam slova Rasismus? Pamatujete si definici pojmu Xantan E 415?

Klíčová slova: informace, heslo, formulace, vysvětlení, Tesař, termín, slovo, kdo to je, co znamená, kdo je Tesař?, popis, profese, synonymum, popis, přesný význam

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Tesař

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tesař? Kdo to byl Tesař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tesař? Definice pojmu Tesař je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.