Kdo je to?
Kdo je to, byl Tesař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tesař? Lidé, profese

Kdo je to Tesař?

Co znamená a jaký je význam slova Tesař?

Tesař je řemeslník, který pracuje v oboru tesařství. To má dlouhou tradici a je součástí stavebnictví. Jedná se především o práci se dřevem, nejčastěji se jedná o výrobu různých stavebních konstrukcí a systémů.
Tesař pracuje většinou ve venkovním prostředí, musí být zručný, obratný a silný. Velkou část tesařských dovedností lze získat pouze praxí.Kdo je to, byl Tesař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tesař? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tesař s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Pacht? Znáte pojem Aronie? Vzpomněli byste si na význam slova Rasismus? Pamatujete si definici pojmu Xantan E 415?

Klíčová slova: formulace, termín, popis, vysvětlení, kdo to je, význam slova, význam, původ slova, Tesař, přesný výraz, pojem, wiki, kdo je Tesař?, synonymum, význam pojmu

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Tesař, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Tesař? Kdo to byl Tesař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tesař? Definice pojmu Tesař se nachází v sekci profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též zkusit najít výraz, termín, heslo, výraz řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.