Kdo je to?
Kdo je to, byl Melancholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Melancholik? Lidé, psychologie

Kdo je to Melancholik?

Jaký je význam slova Melancholik? Co to znamená?

Melancholik je označení pro představitele jednoho z druhů temperamentu. Jedná se o labilního introverta. Melancholik bývá člověk vážný až pesimistický, většinou není společenský a příliš se neprojevuje. Má potíže s přizpůsobením a bývá často přecitlivělý. Nad věcmi se důkladně zamýšlí a často se k různým prožitkům zpětně vrací, i když to nedává najevo.
Je nejistý a může trpět depresemi. Je na sebe náročný a vyžaduje vše v perfektním stavu a provedení. Cení si inteligenci a duševní činnost. Je přemýšlivý, vše plánuje do detailu a také rád pomáhá.Kdo je to, byl Melancholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Melancholik? Lidé, psychologie

Definici slova Melancholik můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Báje? Pamatujete si definici pojmu Malá kopaná? Víte, co je to Suchý beton? Vzpomněli byste si na význam slova Vertigo?

Klíčová slova: etymologie, popis, definice, synonymum, slovo, formulace, wiki, kdo je Melancholik?, přesný význam, popis, původ slova, co znamená, kdo to je, termín, heslo

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Melancholik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Melancholik? Kdo to byl Melancholik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Melancholik? Definice pojmu Melancholik se nachází v kategorii psychologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci psychologie.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.