Kdo je to?
Kdo je to, byl Melancholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Melancholik? Lidé, psychologie

Kdo je to Melancholik?

Jaký je význam slova Melancholik? Co to znamená?

Melancholik je označení pro představitele jednoho z druhů temperamentu. Jedná se o labilního introverta. Melancholik bývá člověk vážný až pesimistický, většinou není společenský a příliš se neprojevuje. Má potíže s přizpůsobením a bývá často přecitlivělý. Nad věcmi se důkladně zamýšlí a často se k různým prožitkům zpětně vrací, i když to nedává najevo.
Je nejistý a může trpět depresemi. Je na sebe náročný a vyžaduje vše v perfektním stavu a provedení. Cení si inteligenci a duševní činnost. Je přemýšlivý, vše plánuje do detailu a také rád pomáhá.Kdo je to, byl Melancholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Melancholik? Lidé, psychologie

Líbí se vám definice kdo je to Melancholik? Pak se podělte s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Báje? Víte, co je to Hatchback? Víte, co je to Suchý beton? Pamatujete si definici pojmu MSc?

Klíčová slova: co je to Melancholik?, popis, psychologie, synonymum, informace, co znamená, vysvětlení, wiki, význam, původ slova, přesný výraz, přesný význam, pojem, definice, etymologie

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Melancholik

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Melancholik? Kdo to byl Melancholik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Melancholik? Definice pojmu Melancholik je v kategorii psychologie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než psychologie.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.