Kdo je to?
Kdo je to, byl Milenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Milenec? Lidé, vztahy

Kdo je to Milenec?

Co znamená a jaký je význam slova Milenec?

Milenec je osoba mužského pohlaví, s níž má jiná osoba (ať už žena v heterosexuálním vztahu nebo muž v homosexuálním vztahu) intimní vztah. Buď se toto slovo používá v případě nesezdaných partnerů, případně u vztahu, jehož hlavním účelem je sex, nebo v choulostivých situacích, jako je mimomanželský poměr, tedy nevěra.Kdo je to, byl Milenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Milenec? Lidé, vztahy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Milenec? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Žinčica? Víte, co je to Ferrata? Znáte pojem Kognát? Pamatujete si definici pojmu Společenská škodlivost?

Klíčová slova: Milenec, popis, synonymum, termín, vztahy, slovo, popis, heslo, wiki, informace, pojem, formulace, definice, význam slova, původ slova

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Milenec, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Milenec? Kdo to byl Milenec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Milenec? Definice pojmu Milenec je v kategorii vztahy. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Milenec i v jiné sekci než v vztahy.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.