Kdo je to?
Kdo je to, byl Milenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Milenec? Lidé, vztahy

Kdo je to Milenec?

Co znamená a jaký je význam slova Milenec?

Milenec je osoba mužského pohlaví, s níž má jiná osoba (ať už žena v heterosexuálním vztahu nebo muž v homosexuálním vztahu) intimní vztah. Buď se toto slovo používá v případě nesezdaných partnerů, případně u vztahu, jehož hlavním účelem je sex, nebo v choulostivých situacích, jako je mimomanželský poměr, tedy nevěra.Kdo je to, byl Milenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Milenec? Lidé, vztahy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Milenec sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Žinčica? Pamatujete si definici pojmu Přípona? Znáte pojem Kognát? Vzpomněli byste si na význam slova Cvikla?

Klíčová slova: přesný význam, vysvětlení, původ slova, slovo, přesný výraz, popis, význam pojmu, formulace, pojem, kdo to je, wiki, termín, informace, co znamená, kdo je Milenec?

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Milenec

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Milenec? Kdo to byl Milenec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Milenec? Definice pojmu Milenec patří do sekce vztahy. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici řekněme třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Milenec v jiné sekci než vztahy.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.