Kdo je to?
Kdo je to Matt Damon? Životopis Matt Damon, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Matt Damon?

Kdo je to Matt Damon? Stručný životopis

Matt Damon je populární americký herec a také producent. Jeho prvním velkým úspěchem byla hlavní role ve filmu Dobrý Will Hunting, kde je i spoluautorem scénáře. Za svůj výkon byl nominován na Oscara. Zlatý glóbus a Oscara získal za postavu astronauta v dramatu Marťan.
Z mnoha dalších rolí Matta Damona je známá například postava agenta Jasona Bournea ve filmu Agent bez minulosti a jeho pokračováních.Kdo je to Matt Damon? Životopis Matt Damon, lidé, osobnosti z herectví

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Matt Damon s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Matt Damon

Národnost: USA
Datum narození: 8. října 1970
Místo narození: Cambridge

Pamatujete si definici pojmu Spořič obrazovky? Znáte pojem Offline? Vzpomněli byste si na význam slova Viskóza? Víte, co je to Tautologie?

Klíčová slova: popis, definice, význam slova, přesný význam, termín, etymologie, informace, kdo je Matt Damon?, přesný výraz, vysvětlení, kdo to je, popis, slovo, synonymum, význam pojmu

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Matt Damon

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Matt Damon? Kdo to byl Matt Damon? Kdy se narodil Matt Damon? Kde se narodil Matt Damon? Matt Damon se nachází v sekci herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Matt Damon např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Matt Damon i v jiné kategorii než je herectví.