Kdo je to?
Kdo je to Matt Damon? Životopis Matt Damon, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Matt Damon?

Kdo je to Matt Damon? Stručný životopis

Matt Damon je populární americký herec a také producent. Jeho prvním velkým úspěchem byla hlavní role ve filmu Dobrý Will Hunting, kde je i spoluautorem scénáře. Za svůj výkon byl nominován na Oscara. Zlatý glóbus a Oscara získal za postavu astronauta v dramatu Marťan.
Z mnoha dalších rolí Matta Damona je známá například postava agenta Jasona Bournea ve filmu Agent bez minulosti a jeho pokračováních.Kdo je to Matt Damon? Životopis Matt Damon, lidé, osobnosti z herectví

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Matt Damon? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Matt Damon

Národnost: USA
Datum narození: 8. října 1970
Místo narození: Cambridge

Pamatujete si definici pojmu Spořič obrazovky? Víte, co je to Dceřiná společnost? Vzpomněli byste si na význam slova Viskóza? Pamatujete si definici pojmu Limita?

Klíčová slova: význam, wiki, formulace, slovo, pojem, Matt Damon, přesný výraz, etymologie, původ slova, popis, termín, herectví, co je to Matt Damon?, přesný význam, kdo je Matt Damon?

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Matt Damon?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Matt Damon? Kdo to byl Matt Damon? Kdy se narodil Matt Damon? Kde se narodil Matt Damon? Matt Damon je v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Matt Damon například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Matt Damon i v jiné kategorii než je herectví.