Kdo je to?
Kdo je to, byl Psychotik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychotik? Lidé, psychologie

Kdo je to Psychotik?

Jaký je význam slova Psychotik? Co to znamená?

Psychotik je označení pro jedince trpícího vážnou poruchou duševního stavu. Postižený není schopen reagovat a chovat se přiměřeně k okolnostem. Nemá také normální vztah ke skutečnosti, vnímá ji jinak. Nemá nadhled a chybnému vnímání sám věří.
Psychotikem se člověk může stát na základě genetických předpokladů nebo můžou být způsobeny jinými chorobami a účinkem drog či léků. Psychózu může vyvolat i nadměrná zátěž nebo stres. Psychotik se projevuje halucinacemi, bludy, citovými výlevy, agresivitou nebo strnulostí.Kdo je to, byl Psychotik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychotik? Lidé, psychologie

Tento text (Psychotik) můžete sdílet s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Deviza? Znáte pojem Psyllium? Vzpomněli byste si na význam slova Frustrace? Pamatujete si definici pojmu Glaukom?

Klíčová slova: definice, vysvětlení, etymologie, heslo, synonymum, přesný výraz, slovo, přesný význam, původ slova, co je to Psychotik?, význam pojmu, formulace, pojem, termín, psychologie

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Psychotik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Psychotik? Kdo to byl Psychotik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Psychotik? Definice pojmu Psychotik je v sekci psychologie. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Psychotik hledat i v jiných kategoriích (než psychologie).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.