Kdo je to?
Kdo je to, byl Psychotik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychotik? Lidé, psychologie

Kdo je to Psychotik?

Jaký je význam slova Psychotik? Co to znamená?

Psychotik je označení pro jedince trpícího vážnou poruchou duševního stavu. Postižený není schopen reagovat a chovat se přiměřeně k okolnostem. Nemá také normální vztah ke skutečnosti, vnímá ji jinak. Nemá nadhled a chybnému vnímání sám věří.
Psychotikem se člověk může stát na základě genetických předpokladů nebo můžou být způsobeny jinými chorobami a účinkem drog či léků. Psychózu může vyvolat i nadměrná zátěž nebo stres. Psychotik se projevuje halucinacemi, bludy, citovými výlevy, agresivitou nebo strnulostí.Kdo je to, byl Psychotik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychotik? Lidé, psychologie

Sdílejte tuto stránku se slovem Psychotik s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Lasagne? Vzpomněli byste si na význam slova Kinezioterapie? Vzpomněli byste si na význam slova Amazon? Znáte pojem Rabat?

Klíčová slova: co je to Psychotik?, kdo je Psychotik?, slovo, informace, etymologie, popis, formulace, pojem, přesný význam, význam pojmu, popis, heslo, definice, termín, význam

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Psychotik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Psychotik? Kdo to byl Psychotik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Psychotik? Definice pojmu Psychotik je v sekci psychologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Psychotik hledat i v jiných kategoriích (než psychologie).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.