Kdo je to?
Kdo je to Dominik Hašek? Životopis Dominik Hašek, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Dominik Hašek?

Kdo je to Dominik Hašek? Stručný životopis

Dominik Hašek, zvaný Dominátor, je proslulý bývalý hokejový brankář. Byl vyhlášen nejlepším evropským hokejistou v NHL a vybrán do stovky nejlepších hráčů historie této ligy. Hokej hrál již jako dítě a v osmnácti letech byl nejmladším reprezentačním brankářem v historii československého hokeje. Po úspěších v domácím hokeji nastoupil do NHL. Zde vystřídal více týmů.
Dominik Hašek je nositelem řady českých i zahraničních ocenění. Jeho jméno je zapsáno v Síni slávy českého hokeje a v roce 2014 do Hokejové síně slávy v Torontu a o rok později do Síně slávy IIHF.Kdo je to Dominik Hašek? Životopis Dominik Hašek, lidé, osobnosti z sport

Líbí se stručný životopis s osobou Dominik Hašek? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Dominik Hašek

Národnost: česká
Datum narození: 29. ledna 1965
Místo narození: Pardubice

Znáte pojem Kauce? Víte, co je to Yzop? Víte, co je to SEO? Pamatujete si definici pojmu Hinduismus?

Klíčová slova: synonymum, vysvětlení, heslo, formulace, kdo to je, etymologie, původ slova, sport, wiki, co je to Dominik Hašek?, informace, popis, Dominik Hašek, přesný výraz, popis

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Dominik Hašek

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Dominik Hašek? Kdo to byl Dominik Hašek? Kdy se narodil Dominik Hašek? Kde se narodil Dominik Hašek? Dominik Hašek je v kategorii sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Dominik Hašek např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dominik Hašek i v jiné kategorii než je sport.