Kdo je to?
Kdo je to Jakub Voráček? Životopis Jakub Voráček, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jakub Voráček?

Kdo je to Jakub Voráček? Stručný životopis

Jakub Voráček je profesionální hokejista, útočník, který hraje za hokejový klub Philadelphia Flyers v NHL. V extralize začínal v Kladně, později nastoupil k týmům NHL. Je také reprezentantem ČR, hrál již za mládež do 18 let a dvacetileté hokejisty.
S českým týmem vyhrál Jakub Voráček zlatou medaili na mistrovství světa v roce 2010 a bronz v následujícím roce.Kdo je to Jakub Voráček? Životopis Jakub Voráček, lidé, osobnosti z sport

Tento text (Jakub Voráček) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Jakub Voráček

Národnost: česká
Datum narození: 15. srpna 1989
Místo narození: Kladno

Víte, co je to Aquastop? Znáte pojem Elegie? Vzpomněli byste si na význam slova Akryl? Pamatujete si definici pojmu Dual core?

Klíčová slova: význam slova, přesný význam, přesný výraz, popis, synonymum, definice, formulace, význam, význam pojmu, etymologie, kdo je Jakub Voráček?, sport, pojem, slovo, wiki

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jakub Voráček

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jakub Voráček? Kdo to byl Jakub Voráček? Kdy se narodil Jakub Voráček? Kde se narodil Jakub Voráček? Jakub Voráček je v kategorii sport. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jakub Voráček dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Voráček i v jiné kategorii než je sport.