Kdo je to?
Kdo je to Jaromír Štětina? Životopis Jaromír Štětina, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jaromír Štětina?

Kdo je to Jaromír Štětina? Stručný životopis

Jaromír Štětina je politik pravicového zaměření, spisovatel a novinář. Je známým antikomunistou a také bojovníkem za zákaz komunismu. Velmi známé jsou jeho reportáže z válečných oblastí republik vzniklých po rozpadu Sovětského svazu.
Prošel více politickými funkcemi – jako nestraník zastupující Stranu zelených se v roce 2004 dostal do Senátu PČR a toto místo si udržel i v roce 2010, kdy ho podpořila TOP 09 a STAN. V roce 2014 se stal poslancem Evropského parlamentu.Kdo je to Jaromír Štětina? Životopis Jaromír Štětina, lidé, osobnosti z politici

Sdílejte tuto stránku s osobností Jaromír Štětina s blízkými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Jaromír Štětina

Národnost: česká
Datum narození: 6. dubna 1943
Místo narození: Praha

Víte, co je to Lymfodrenáž? Znáte pojem Wrestling? Vzpomněli byste si na význam slova Kontrolní hlášení? Pamatujete si definici pojmu Apraxie?

Klíčová slova: přesný výraz, význam pojmu, informace, vysvětlení, politici, formulace, význam, etymologie, termín, co znamená, význam slova, popis, co je to Jaromír Štětina?, popis, heslo

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Jaromír Štětina?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jaromír Štětina? Kdo to byl Jaromír Štětina? Kdy se narodil Jaromír Štětina? Kde se narodil Jaromír Štětina? Jaromír Štětina je v kategorii politici. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jaromír Štětina například v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaromír Štětina i v jiné kategorii než je politici.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.