Kdo je to?
Kdo je to Jaromír Štětina? Životopis Jaromír Štětina, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jaromír Štětina?

Kdo je to Jaromír Štětina? Stručný životopis

Jaromír Štětina je politik pravicového zaměření, spisovatel a novinář. Je známým antikomunistou a také bojovníkem za zákaz komunismu. Velmi známé jsou jeho reportáže z válečných oblastí republik vzniklých po rozpadu Sovětského svazu.
Prošel více politickými funkcemi – jako nestraník zastupující Stranu zelených se v roce 2004 dostal do Senátu PČR a toto místo si udržel i v roce 2010, kdy ho podpořila TOP 09 a STAN. V roce 2014 se stal poslancem Evropského parlamentu.Kdo je to Jaromír Štětina? Životopis Jaromír Štětina, lidé, osobnosti z politici

Sdílejte tuto stránku s osobností Jaromír Štětina s blízkými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Jaromír Štětina

Národnost: česká
Datum narození: 6. dubna 1943
Místo narození: Praha

Víte, co je to Lymfodrenáž? Znáte pojem Wrestling? Vzpomněli byste si na význam slova Kontrolní hlášení? Pamatujete si definici pojmu Apraxie?

Klíčová slova: slovo, přesný význam, kdo je Jaromír Štětina?, popis, přesný výraz, termín, původ slova, synonymum, co znamená, význam pojmu, etymologie, informace, formulace, pojem, co je to Jaromír Štětina?

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Jaromír Štětina?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jaromír Štětina? Kdo to byl Jaromír Štětina? Kdy se narodil Jaromír Štětina? Kde se narodil Jaromír Štětina? Jaromír Štětina je v kategorii politici. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jaromír Štětina například v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaromír Štětina i v jiné kategorii než je politici.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.