Kdo je to?
Kdo je to Jaromír Štětina? Životopis Jaromír Štětina, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jaromír Štětina?

Kdo je to Jaromír Štětina? Stručný životopis

Jaromír Štětina je politik pravicového zaměření, spisovatel a novinář. Je známým antikomunistou a také bojovníkem za zákaz komunismu. Velmi známé jsou jeho reportáže z válečných oblastí republik vzniklých po rozpadu Sovětského svazu.
Prošel více politickými funkcemi – jako nestraník zastupující Stranu zelených se v roce 2004 dostal do Senátu PČR a toto místo si udržel i v roce 2010, kdy ho podpořila TOP 09 a STAN. V roce 2014 se stal poslancem Evropského parlamentu.Kdo je to Jaromír Štětina? Životopis Jaromír Štětina, lidé, osobnosti z politici

Líbí se stručný životopis s osobou Jaromír Štětina? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Jaromír Štětina

Národnost: česká
Datum narození: 6. dubna 1943
Místo narození: Praha

Vzpomněli byste si na význam slova Arogance? Víte, co je to Člunkový běh? Znáte pojem Věcné břemeno? Pamatujete si definici pojmu Endometrióza?

Klíčová slova: kdo to je, co znamená, význam, Jaromír Štětina, synonymum, význam pojmu, popis, heslo, co je to Jaromír Štětina?, popis, politici, wiki, přesný výraz, formulace, vysvětlení

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Jaromír Štětina?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jaromír Štětina? Kdo to byl Jaromír Štětina? Kdy se narodil Jaromír Štětina? Kde se narodil Jaromír Štětina? Jaromír Štětina je v kategorii politici. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Jaromír Štětina dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaromír Štětina i v jiné kategorii než je politici.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.