Kdo je to?
Kdo je to, byl Iluzionista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Iluzionista? Lidé, záliby

Kdo je to Iluzionista?

Co znamená a jaký je význam slova Iluzionista?

Iluzionista je jiný výraz pro moderního kouzelníka, člověka, který dokonale ovládá různé triky a využívá iluzí a manipulace k tomu, aby diváka přesvědčil o něčem, co ve skutečnosti neexistuje. Ke klasice patří nejrůznější karetní triky, iluze zmizení osoby, levitace apod. Principem těchto "kouzel" jsou dokonale propracované triky využívající znalostí fyzikálních zákonů, optické iluze atd. Nejznámějším iluzionistou současnosti je David Copperfield.Kdo je to, byl Iluzionista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Iluzionista? Lidé, záliby

Líbí se vám definice kdo je to Iluzionista? Pak se podělte se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Charakter? Znáte pojem Placebo? Vzpomněli byste si na význam slova Elipsoid? Pamatujete si definici pojmu Gestační váček?

Klíčová slova: význam slova, formulace, co je to Iluzionista?, definice, popis, etymologie, co znamená, význam, slovo, kdo je Iluzionista?, záliby, vysvětlení, přesný výraz, wiki, pojem

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Iluzionista, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Iluzionista? Kdo to byl Iluzionista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Iluzionista? Definice pojmu Iluzionista je v kategorii záliby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Iluzionista i v jiné sekci než v záliby.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?