Kdo je to?
Kdo je to Roman Šebrle? Životopis Roman Šebrle, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Roman Šebrle?

Kdo je to Roman Šebrle? Stručný životopis

Roman Šebrle je bývalý vrcholový sportovec, atletický vícebojař a vítěz desetiboje na olympiádě v roce 2004. Vytvořil světový rekord s 9026 body a udržel ho 11 let. Kariéru ukončil v roce 2013 ze zdravotních důvodů.
Nyní působí jako moderátor v televizi Prima. Roman Šebrle zde moderuje hlavní zprávy, původně s Gabrielou Laškovou, nyní s Evou Perkausovou.Kdo je to Roman Šebrle? Životopis Roman Šebrle, lidé, osobnosti z sport

Popis osobnosti Roman Šebrle můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Roman Šebrle

Národnost: česká
Datum narození: 26. listopadu 1974
Místo narození: Lanškroun

Znáte pojem Akademický rok? Pamatujete si definici pojmu Luxfera? Víte, co je to Rovník? Vzpomněli byste si na význam slova Pendepon?

Klíčová slova: význam pojmu, popis, slovo, co je to Roman Šebrle?, původ slova, význam slova, přesný význam, kdo to je, sport, wiki, co znamená, synonymum, termín, popis, vysvětlení

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Roman Šebrle? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Roman Šebrle? Kdo to byl Roman Šebrle? Kdy se narodil Roman Šebrle? Kde se narodil Roman Šebrle? Roman Šebrle se nachází v kategorii sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Roman Šebrle třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Roman Šebrle i v jiné kategorii než je sport.