Kdo je to?
Kdo je to Roman Šebrle? Životopis Roman Šebrle, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Roman Šebrle?

Kdo je to Roman Šebrle? Stručný životopis

Roman Šebrle je bývalý vrcholový sportovec, atletický vícebojař a vítěz desetiboje na olympiádě v roce 2004. Vytvořil světový rekord s 9026 body a udržel ho 11 let. Kariéru ukončil v roce 2013 ze zdravotních důvodů.
Nyní působí jako moderátor v televizi Prima. Roman Šebrle zde moderuje hlavní zprávy, původně s Gabrielou Laškovou, nyní s Evou Perkausovou.Kdo je to Roman Šebrle? Životopis Roman Šebrle, lidé, osobnosti z sport

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Roman Šebrle? s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Roman Šebrle

Národnost: česká
Datum narození: 26. listopadu 1974
Místo narození: Lanškroun

Víte, co je to Alibaba? Znáte pojem Restituce? Vzpomněli byste si na význam slova Absces? Pamatujete si definici pojmu Celé číslo?

Klíčová slova: definice, co je to Roman Šebrle?, wiki, etymologie, synonymum, původ slova, heslo, vysvětlení, Roman Šebrle, sport, přesný význam, popis, pojem, význam pojmu, přesný výraz

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Roman Šebrle?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Roman Šebrle? Kdo to byl Roman Šebrle? Kdy se narodil Roman Šebrle? Kde se narodil Roman Šebrle? Roman Šebrle je v kategorii sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Roman Šebrle třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Roman Šebrle i v jiné kategorii než je sport.