Kdo je to?
Kdo je to, byl Ambasador? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ambasador? Lidé, státní správa

Kdo je to Ambasador?

Jaký je význam slova Ambasador? Co to znamená?

Ambasador je synonymum cizího původu k českému slovu velvyslanec. Jedná se o úředníka, nejvýše postaveného diplomata, který v zahraničí reprezentuje svou zemi a zajišťuje diplomatické styky. Jeho působištěm je velvyslanectví (ambasáda).Kdo je to, byl Ambasador? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ambasador? Lidé, státní správa

Definici slova Ambasador můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Extirpace? Pamatujete si definici pojmu Archetyp? Víte, co je to Myxom? Vzpomněli byste si na význam slova Dřík?

Klíčová slova: Ambasador, pojem, přesný výraz, co znamená, popis, heslo, synonymum, přesný význam, původ slova, státní správa, etymologie, wiki, informace, slovo, význam slova

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Ambasador? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Ambasador? Kdo to byl Ambasador? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ambasador? Definice pojmu Ambasador se nachází v kategorii státní správa. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Ambasador hledat i v jiných kategoriích (než státní správa).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.