Kdo je to?
Kdo je to, byl Ambasador? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ambasador? Lidé, státní správa

Kdo je to Ambasador?

Jaký je význam slova Ambasador? Co to znamená?

Ambasador je synonymum cizího původu k českému slovu velvyslanec. Jedná se o úředníka, nejvýše postaveného diplomata, který v zahraničí reprezentuje svou zemi a zajišťuje diplomatické styky. Jeho působištěm je velvyslanectví (ambasáda).Kdo je to, byl Ambasador? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ambasador? Lidé, státní správa

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ambasador s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Submisivita? Znáte pojem Dextróza? Vzpomněli byste si na význam slova Iontový nápoj? Pamatujete si definici pojmu Nostalgie?

Klíčová slova: etymologie, synonymum, pojem, termín, co znamená, Ambasador, význam slova, co je to Ambasador?, význam pojmu, heslo, definice, přesný význam, státní správa, popis, přesný výraz

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Ambasador? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ambasador? Kdo to byl Ambasador? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ambasador? Definice pojmu Ambasador se nachází v kategorii státní správa. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Ambasador i v jiné sekci než je kategorie státní správa.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.