Kdo je to?
Kdo je to, byl Ambasador? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ambasador? Lidé, státní správa

Kdo je to Ambasador?

Jaký je význam slova Ambasador? Co to znamená?

Ambasador je synonymum cizího původu k českému slovu velvyslanec. Jedná se o úředníka, nejvýše postaveného diplomata, který v zahraničí reprezentuje svou zemi a zajišťuje diplomatické styky. Jeho působištěm je velvyslanectví (ambasáda).Kdo je to, byl Ambasador? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ambasador? Lidé, státní správa

Líbí se vám definice kdo je to Ambasador? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Submisivita? Znáte pojem Dextróza? Vzpomněli byste si na význam slova Iontový nápoj? Pamatujete si definici pojmu Nostalgie?

Klíčová slova: pojem, synonymum, význam slova, kdo je Ambasador?, co je to Ambasador?, přesný výraz, formulace, Ambasador, popis, státní správa, vysvětlení, význam pojmu, heslo, termín, popis

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ambasador

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ambasador? Kdo to byl Ambasador? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ambasador? Definice pojmu Ambasador je v kategorii státní správa. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat pojem, definici, text, výraz řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie státní správa.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.