Kdo je to?
Kdo je to, byl Uvaděč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Uvaděč? Lidé, profese

Kdo je to Uvaděč?

Co znamená a jaký je význam slova Uvaděč?

Uvaděč nebo též biletář je osoba, která v divadlech i při jiných společenských akcích vítá hosty a usazuje je na správná místa. Uvaděč zároveň často kontroluje vstupenky, zajišťuje úschovu oděvů v šatně, poskytuje informace, informační materiály, pomůcky a může i předávat drobné dárky (například úvodní welcome drink).Kdo je to, byl Uvaděč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Uvaděč? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Uvaděč? s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Sokl? Víte, co je to Rovnodennost? Znáte pojem Udržitelný rozvoj? Pamatujete si definici pojmu Personifikace?

Klíčová slova: popis, definice, etymologie, kdo je Uvaděč?, vysvětlení, význam slova, synonymum, profese, formulace, původ slova, význam pojmu, wiki, co znamená, význam, popis

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Uvaděč

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Uvaděč? Kdo to byl Uvaděč? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Uvaděč? Definice pojmu Uvaděč je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.