Kdo je to?
Kdo je to, byl Uvaděč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Uvaděč? Lidé, profese

Kdo je to Uvaděč?

Co znamená a jaký je význam slova Uvaděč?

Uvaděč nebo též biletář je osoba, která v divadlech i při jiných společenských akcích vítá hosty a usazuje je na správná místa. Uvaděč zároveň často kontroluje vstupenky, zajišťuje úschovu oděvů v šatně, poskytuje informace, informační materiály, pomůcky a může i předávat drobné dárky (například úvodní welcome drink).Kdo je to, byl Uvaděč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Uvaděč? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Uvaděč sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Sokl? Pamatujete si definici pojmu Linoleum? Znáte pojem Udržitelný rozvoj? Vzpomněli byste si na význam slova Espresso?

Klíčová slova: informace, význam slova, význam pojmu, heslo, Uvaděč, definice, kdo je Uvaděč?, profese, přesný výraz, původ slova, popis, slovo, význam, formulace, etymologie

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Uvaděč? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Uvaděč? Kdo to byl Uvaděč? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Uvaděč? Definice pojmu Uvaděč se nachází v kategorii profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.