Kdo je to?
Kdo je to, byl Nezaopatřené dítě? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nezaopatřené dítě? Lidé, státní správa

Kdo je to Nezaopatřené dítě?

Co znamená a jaký je význam slova Nezaopatřené dítě?

Nezaopatřené dítě je označení pro dítě nebo mladého člověka, který ještě neskončil povinnou školní docházku. Jako nezaopatřené dítě může být označován i nadále, pokud se studiem na střední či vysoké škole připravuje na budoucí povolání, nemůže se připravovat ani si sám vydělávat, protože utrpěl úraz nebo je nemocný nebo má dlouhodobě nepříznivý zdravotní stav.
Nezaopatřeným dítětem lze být do 26 let věku.Kdo je to, byl Nezaopatřené dítě? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nezaopatřené dítě? Lidé, státní správa

Tento text (Nezaopatřené dítě) můžete sdílet se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Runy? Vzpomněli byste si na význam slova Botnet? Znáte pojem Hologram? Znáte pojem Živáňská pečeně?

Klíčová slova: pojem, popis, slovo, heslo, význam slova, synonymum, přesný výraz, kdo je Nezaopatřené dítě?, státní správa, přesný význam, Nezaopatřené dítě, význam, co je to Nezaopatřené dítě?, termín, kdo to je

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Nezaopatřené dítě, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Nezaopatřené dítě? Kdo to byl Nezaopatřené dítě? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nezaopatřené dítě? Definice pojmu Nezaopatřené dítě je v kategorii státní správa. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci státní správa.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.