Kdo je to?
Kdo je to, byl Nezaopatřené dítě? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nezaopatřené dítě? Lidé, státní správa

Kdo je to Nezaopatřené dítě?

Co znamená a jaký je význam slova Nezaopatřené dítě?

Nezaopatřené dítě je označení pro dítě nebo mladého člověka, který ještě neskončil povinnou školní docházku. Jako nezaopatřené dítě může být označován i nadále, pokud se studiem na střední či vysoké škole připravuje na budoucí povolání, nemůže se připravovat ani si sám vydělávat, protože utrpěl úraz nebo je nemocný nebo má dlouhodobě nepříznivý zdravotní stav.
Nezaopatřeným dítětem lze být do 26 let věku.Kdo je to, byl Nezaopatřené dítě? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nezaopatřené dítě? Lidé, státní správa

Budeme rádi, pokud budete definici slova Nezaopatřené dítě sdílet s kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to GPRS? Znáte pojem Vysoký tlak? Vzpomněli byste si na význam slova Atrium? Pamatujete si definici pojmu Tinnitus?

Klíčová slova: státní správa, synonymum, přesný význam, Nezaopatřené dítě, wiki, formulace, termín, význam slova, etymologie, vysvětlení, popis, kdo to je, význam, informace, co je to Nezaopatřené dítě?

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nezaopatřené dítě

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Nezaopatřené dítě? Kdo to byl Nezaopatřené dítě? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nezaopatřené dítě? Definice pojmu Nezaopatřené dítě patří do sekce státní správa. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v státní správa.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.