Kdo je to?
Kdo je to, byl Nezaopatřené dítě? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nezaopatřené dítě? Lidé, státní správa

Kdo je to Nezaopatřené dítě?

Co znamená a jaký je význam slova Nezaopatřené dítě?

Nezaopatřené dítě je označení pro dítě nebo mladého člověka, který ještě neskončil povinnou školní docházku. Jako nezaopatřené dítě může být označován i nadále, pokud se studiem na střední či vysoké škole připravuje na budoucí povolání, nemůže se připravovat ani si sám vydělávat, protože utrpěl úraz nebo je nemocný nebo má dlouhodobě nepříznivý zdravotní stav.
Nezaopatřeným dítětem lze být do 26 let věku.Kdo je to, byl Nezaopatřené dítě? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nezaopatřené dítě? Lidé, státní správa

Tento text (Nezaopatřené dítě) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to GPRS? Znáte pojem Vysoký tlak? Vzpomněli byste si na význam slova Atrium? Pamatujete si definici pojmu Tinnitus?

Klíčová slova: popis, kdo to je, Nezaopatřené dítě, co je to Nezaopatřené dítě?, přesný význam, státní správa, synonymum, význam, etymologie, definice, slovo, termín, vysvětlení, formulace, co znamená

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Nezaopatřené dítě, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Nezaopatřené dítě? Kdo to byl Nezaopatřené dítě? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nezaopatřené dítě? Definice pojmu Nezaopatřené dítě je v kategorii státní správa. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Nezaopatřené dítě i v jiných kategoriích (než státní správa).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.