Kdo je to?
Kdo je to Jessica Alba? Životopis Jessica Alba, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jessica Alba?

Kdo je to Jessica Alba? Stručný životopis

Jessica Alba, celý jménem Jessica Marie Alba je herečka, která vynikla nejdříve rolí v seriálu Delfín Flip, v seriálu Temný Anděl nebo jako Nancy Callahanová v Sin City – město hříchu. Velmi úspěšná byla i její role ve filmu Fantastická čtyřka, který je adaptací úspěšného komiksu.
Jessica Alba vlastní také výrazný podíl ve společnosti The Honest Company, kterou založila. Společnost se zaměřuje na prodej netoxických domácích prostředků.Kdo je to Jessica Alba? Životopis Jessica Alba, lidé, osobnosti z herectví

Tento text (Jessica Alba) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Jessica Alba

Národnost: USA
Datum narození: 28. dubna 1981
Místo narození: Pomona

Víte, co je to Indiánský běh? Vzpomněli byste si na význam slova Variabilní symbol? Pamatujete si definici pojmu Karcinom? Znáte pojem Živá čokoláda?

Klíčová slova: původ slova, popis, význam, kdo to je, informace, termín, kdo je Jessica Alba?, formulace, wiki, přesný výraz, popis, přesný význam, co znamená, definice, význam slova

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Jessica Alba?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jessica Alba? Kdo to byl Jessica Alba? Kdy se narodil Jessica Alba? Kde se narodil Jessica Alba? Jessica Alba je v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jessica Alba třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jessica Alba i v jiné kategorii než je herectví.