Kdo je to?
Kdo je to, byl Vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vezír? Lidé, státní správa

Kdo je to Vezír?

Jaký je význam slova Vezír? Co to znamená?

Vezír je titul spojený s arabským světem. Toto slovo může označovat buď někoho, kdo by byl v naší terminologii nazván ministrem či jiným vysoce postaveným politikem, nebo sultána.Kdo je to, byl Vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vezír? Lidé, státní správa

Líbí se vám definice kdo je to Vezír? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Prekluze? Víte, co je to Zonky? Vzpomněli byste si na význam slova Turbulence? Pamatujete si definici pojmu Učební plán?

Klíčová slova: synonymum, význam, formulace, Vezír, původ slova, význam slova, etymologie, termín, kdo je Vezír?, přesný výraz, heslo, popis, co je to Vezír?, definice, wiki

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Vezír, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vezír? Kdo to byl Vezír? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vezír? Definice pojmu Vezír je v kategorii státní správa. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie státní správa.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.