Kdo je to?
Kdo je to, byl Vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vezír? Lidé, státní správa

Kdo je to Vezír?

Jaký je význam slova Vezír? Co to znamená?

Vezír je titul spojený s arabským světem. Toto slovo může označovat buď někoho, kdo by byl v naší terminologii nazván ministrem či jiným vysoce postaveným politikem, nebo sultána.Kdo je to, byl Vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vezír? Lidé, státní správa

Sdílejte tuto stránku se slovem Vezír s přáteli a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Sukcese? Znáte pojem Guarana? Vzpomněli byste si na význam slova Bubble tea? Pamatujete si definici pojmu Fejeton?

Klíčová slova: slovo, význam, přesný význam, pojem, původ slova, co znamená, kdo to je, wiki, vysvětlení, popis, význam pojmu, kdo je Vezír?, popis, synonymum, etymologie

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vezír

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vezír? Kdo to byl Vezír? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vezír? Definice pojmu Vezír je v kategorii státní správa. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v státní správa.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.