Kdo je to?
Kdo je to Petr Hannig? Životopis Petr Hannig, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Petr Hannig?

Kdo je to Petr Hannig? Stručný životopis

Petr Hannig je zpěvák, vydavatel, producent, skladatel a politik. Několikrát neúspěšně kandidoval do Senátu, Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR i Evropského parlamentu za svou Stranu zdravého rozumu. Je také jedním z kandidátů na pozici prezidenta republiky ve volbách 2018. Před vstupem do politiky byl také úspěšným skladatelem, rozhlasovým redaktorem.
Petr Hannig sám vystupoval s vlastní skupinou Maximum. Vyhledával nové talenty a mnohým z dnešních populárních zpěváků tato spolupráce pomohla k úspěchu. Je autorem většího počtu dodnes oblíbených hitů.Kdo je to Petr Hannig? Životopis Petr Hannig, lidé, osobnosti z politici

Sdílejte tuto stránku s osobností Petr Hannig s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Petr Hannig

Národnost: česká
Datum narození: 20. ledna 1946
Místo narození: Ústí nad Labem

Pamatujete si definici pojmu Kdoule? Vzpomněli byste si na význam slova Kyška? Vzpomněli byste si na význam slova Marengo? Znáte pojem Pólo?

Klíčová slova: informace, Petr Hannig, synonymum, vysvětlení, co je to Petr Hannig?, kdo je Petr Hannig?, přesný význam, slovo, význam, termín, význam pojmu, kdo to je, popis, popis, politici

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Petr Hannig? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Petr Hannig? Kdo to byl Petr Hannig? Kdy se narodil Petr Hannig? Kde se narodil Petr Hannig? Petr Hannig je v sekci politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Petr Hannig kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Hannig i v jiné kategorii než je politici.