Kdo je to?
Kdo je to Petr Hannig? Životopis Petr Hannig, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Petr Hannig?

Kdo je to Petr Hannig? Stručný životopis

Petr Hannig je zpěvák, vydavatel, producent, skladatel a politik. Několikrát neúspěšně kandidoval do Senátu, Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR i Evropského parlamentu za svou Stranu zdravého rozumu. Je také jedním z kandidátů na pozici prezidenta republiky ve volbách 2018. Před vstupem do politiky byl také úspěšným skladatelem, rozhlasovým redaktorem.
Petr Hannig sám vystupoval s vlastní skupinou Maximum. Vyhledával nové talenty a mnohým z dnešních populárních zpěváků tato spolupráce pomohla k úspěchu. Je autorem většího počtu dodnes oblíbených hitů.Kdo je to Petr Hannig? Životopis Petr Hannig, lidé, osobnosti z politici

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Petr Hannig sdílet s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Petr Hannig

Národnost: česká
Datum narození: 20. ledna 1946
Místo narození: Ústí nad Labem

Víte, co je to Přečin? Znáte pojem Angína? Vzpomněli byste si na význam slova Polyp? Pamatujete si definici pojmu Sousloví?

Klíčová slova: popis, co znamená, Petr Hannig, popis, politici, původ slova, význam pojmu, vysvětlení, synonymum, význam slova, kdo je Petr Hannig?, co je to Petr Hannig?, etymologie, slovo, heslo

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Petr Hannig

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Petr Hannig? Kdo to byl Petr Hannig? Kdy se narodil Petr Hannig? Kde se narodil Petr Hannig? Petr Hannig se nachází v sekci politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Petr Hannig řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Hannig i v jiné kategorii než je politici.