Kdo je to?
Kdo je to, byl Autista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Autista? Lidé, poruchy

Kdo je to Autista?

Jaký je význam slova Autista? Co to znamená?

Autista je jedinec postižený autismem, duševní poruchou, jejíž příčiny nejsou zcela zřejmé. Mohou být částečně dědičné, částečně způsobené vnějšími vlivy, např. znečištěním životního prostředí. Autismus je neléčitelný, jeho rozsah může být různý a diagnostika někdy velmi obtížná. Obecně lze říci, že autisté mají největší potíže s narušeným chováním a mezilidskými vztahy. Někteří autisté jsou v určitých oblastech geniální, mají mimořádné matematické nebo umělecké schopnosti (výtvarné umění). Známý film o autistovi je Rain Man z roku 1988.Kdo je to, byl Autista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Autista? Lidé, poruchy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Autista sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Babyka? Pamatujete si definici pojmu Airbrush? Vzpomněli byste si na význam slova ISO? Vzpomněli byste si na význam slova Dyslexie?

Klíčová slova: přesný výraz, význam slova, popis, heslo, přesný význam, kdo to je, etymologie, formulace, wiki, informace, význam pojmu, poruchy, co je to Autista?, co znamená, definice

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Autista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Autista? Kdo to byl Autista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Autista? Definice pojmu Autista se nachází v sekci poruchy. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít pojem, text, definici, dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Autista i v jiné sekci než v poruchy.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.