Kdo je to?
Kdo je to, byl Autista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Autista? Lidé, poruchy

Kdo je to Autista?

Jaký je význam slova Autista? Co to znamená?

Autista je jedinec postižený autismem, duševní poruchou, jejíž příčiny nejsou zcela zřejmé. Mohou být částečně dědičné, částečně způsobené vnějšími vlivy, např. znečištěním životního prostředí. Autismus je neléčitelný, jeho rozsah může být různý a diagnostika někdy velmi obtížná. Obecně lze říci, že autisté mají největší potíže s narušeným chováním a mezilidskými vztahy. Někteří autisté jsou v určitých oblastech geniální, mají mimořádné matematické nebo umělecké schopnosti (výtvarné umění). Známý film o autistovi je Rain Man z roku 1988.Kdo je to, byl Autista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Autista? Lidé, poruchy

Líbí se vám definice kdo je to Autista? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Babyka? Znáte pojem Artyčok? Vzpomněli byste si na význam slova Sushi? Pamatujete si definici pojmu Folikul?

Klíčová slova: kdo je Autista?, přesný význam, kdo to je, vysvětlení, synonymum, popis, pojem, význam, informace, wiki, heslo, co znamená, původ slova, Autista, přesný výraz

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Autista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Autista? Kdo to byl Autista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Autista? Definice pojmu Autista je v kategorii poruchy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Autista i v jiných kategoriích (než poruchy).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.