Kdo je to?
Kdo je to, byl Autista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Autista? Lidé, poruchy

Kdo je to Autista?

Jaký je význam slova Autista? Co to znamená?

Autista je jedinec postižený autismem, duševní poruchou, jejíž příčiny nejsou zcela zřejmé. Mohou být částečně dědičné, částečně způsobené vnějšími vlivy, např. znečištěním životního prostředí. Autismus je neléčitelný, jeho rozsah může být různý a diagnostika někdy velmi obtížná. Obecně lze říci, že autisté mají největší potíže s narušeným chováním a mezilidskými vztahy. Někteří autisté jsou v určitých oblastech geniální, mají mimořádné matematické nebo umělecké schopnosti (výtvarné umění). Známý film o autistovi je Rain Man z roku 1988.Kdo je to, byl Autista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Autista? Lidé, poruchy

Zaujalo vás slovo, termín Autista? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Babyka? Znáte pojem Ytong? Vzpomněli byste si na význam slova ISO? Víte, co je to Úvěrový podvod?

Klíčová slova: význam pojmu, poruchy, původ slova, co je to Autista?, popis, informace, význam slova, kdo to je, co znamená, formulace, pojem, význam, heslo, vysvětlení, Autista

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Autista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Autista? Kdo to byl Autista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Autista? Definice pojmu Autista se nachází v kategorii poruchy. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v poruchy.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.