Kdo je to?
Kdo je to, byl Antropolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Antropolog? Lidé, věda

Kdo je to Antropolog?

Co znamená a jaký je význam slova Antropolog?

Antropolog je vědec zabývající se studiem člověka. Pokud studuje lidské tělo, vznik člověka a jeho vývoj, je to antropolog fyzický. Člověka jako společenského a kulturního tvora zkoumá antropolog kulturní a sociální. Cílem výzkumů je člověk ve všech možných rozměrech a v různých dobách.
Na dorozumívání mezi lidmi a roli jazyka se zaměřuje sociolingvista, archeolog zkoumá to, co se podařilo zachovat po starých kulturách. Antropolog musí mít poznatky z mnoha dalších vědních disciplín.Kdo je to, byl Antropolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Antropolog? Lidé, věda

Líbí se vám definice kdo je to Antropolog? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Majáles? Znáte pojem Mass storage? Vzpomněli byste si na význam slova Granit? Pamatujete si definici pojmu Linux?

Klíčová slova: kdo je Antropolog?, informace, etymologie, význam pojmu, wiki, slovo, věda, Antropolog, popis, přesný výraz, co je to Antropolog?, termín, pojem, popis, co znamená

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Antropolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Antropolog? Kdo to byl Antropolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Antropolog? Definice pojmu Antropolog je v kategorii věda. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci věda.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.