Kdo je to?
Kdo je to, byl Antropolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Antropolog? Lidé, věda

Kdo je to Antropolog?

Co znamená a jaký je význam slova Antropolog?

Antropolog je vědec zabývající se studiem člověka. Pokud studuje lidské tělo, vznik člověka a jeho vývoj, je to antropolog fyzický. Člověka jako společenského a kulturního tvora zkoumá antropolog kulturní a sociální. Cílem výzkumů je člověk ve všech možných rozměrech a v různých dobách.
Na dorozumívání mezi lidmi a roli jazyka se zaměřuje sociolingvista, archeolog zkoumá to, co se podařilo zachovat po starých kulturách. Antropolog musí mít poznatky z mnoha dalších vědních disciplín.Kdo je to, byl Antropolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Antropolog? Lidé, věda

Budeme rádi, pokud budete definici slova Antropolog sdílet s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Majáles? Znáte pojem Mass storage? Vzpomněli byste si na význam slova Granit? Pamatujete si definici pojmu Linux?

Klíčová slova: význam slova, vysvětlení, termín, wiki, popis, kdo to je, slovo, kdo je Antropolog?, přesný význam, původ slova, synonymum, informace, co znamená, pojem, význam

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Antropolog, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Antropolog? Kdo to byl Antropolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Antropolog? Definice pojmu Antropolog se nachází v sekci věda. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, termín řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Antropolog v jiné sekci než věda.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.