Kdo je to?
Kdo je to, byl Antropolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Antropolog? Lidé, věda

Kdo je to Antropolog?

Co znamená a jaký je význam slova Antropolog?

Antropolog je vědec zabývající se studiem člověka. Pokud studuje lidské tělo, vznik člověka a jeho vývoj, je to antropolog fyzický. Člověka jako společenského a kulturního tvora zkoumá antropolog kulturní a sociální. Cílem výzkumů je člověk ve všech možných rozměrech a v různých dobách.
Na dorozumívání mezi lidmi a roli jazyka se zaměřuje sociolingvista, archeolog zkoumá to, co se podařilo zachovat po starých kulturách. Antropolog musí mít poznatky z mnoha dalších vědních disciplín.Kdo je to, byl Antropolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Antropolog? Lidé, věda

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Antropolog s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Majáles? Znáte pojem Mass storage? Vzpomněli byste si na význam slova Granit? Pamatujete si definici pojmu Linux?

Klíčová slova: popis, význam pojmu, synonymum, Antropolog, věda, co je to Antropolog?, slovo, heslo, popis, pojem, přesný význam, etymologie, kdo je Antropolog?, vysvětlení, formulace

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Antropolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Antropolog? Kdo to byl Antropolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Antropolog? Definice pojmu Antropolog se nachází v kategorii věda. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, termín kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Antropolog i v jiné kategorii než v věda.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.