Kdo je to?
Kdo je to, byl Altruista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Altruista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Altruista?

Jaký je význam slova Altruista? Co to znamená?

Altruista je lidumil, člověk, který se rád obětuje pro druhé a snaží se konat dobro ve prospěch ostatních. Altruista je opakem egoisty - sobce.Kdo je to, byl Altruista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Altruista? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Altruista? s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to SAP? Znáte pojem IMEI? Vzpomněli byste si na význam slova Kometa? Pamatujete si definici pojmu Preambule?

Klíčová slova: co znamená, kdo to je, formulace, vysvětlení, popis, slovo, Altruista, heslo, pojem, kdo je Altruista?, co je to Altruista?, význam, přesný výraz, význam slova, vlastnosti

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Altruista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Altruista? Kdo to byl Altruista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Altruista? Definice pojmu Altruista je v sekci vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Altruista v jiné sekci než vlastnosti.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.