Kdo je to?
Kdo je to, byl Altruista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Altruista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Altruista?

Jaký je význam slova Altruista? Co to znamená?

Altruista je lidumil, člověk, který se rád obětuje pro druhé a snaží se konat dobro ve prospěch ostatních. Altruista je opakem egoisty - sobce.Kdo je to, byl Altruista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Altruista? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Altruista s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Almanach? Znáte pojem Gastroskopie? Vzpomněli byste si na význam slova Dyskalkulie? Víte, co je to Kryptoměna?

Klíčová slova: popis, definice, vlastnosti, pojem, heslo, původ slova, vysvětlení, význam, kdo je Altruista?, co znamená, přesný význam, synonymum, význam slova, informace, co je to Altruista?

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Altruista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Altruista? Kdo to byl Altruista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Altruista? Definice pojmu Altruista se nachází v sekci vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Altruista i v jiné kategorii než v vlastnosti.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.