Kdo je to?
Kdo je to, byl Archeolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Archeolog? Lidé, věda

Kdo je to Archeolog?

Jaký je význam slova Archeolog? Co to znamená?

Archeolog je odborník věnující se archeologii, tj. vědnímu oboru, který zkoumá zachovalé hmotné pozůstatky z minulosti (pravěk, starověk, středověk...). Archeologie má své specifické metody a postupy při výzkumu, provádí jeho dokumentaci a často využívá poznatků z příbuzných vědních oborů. Někdy se provádí povinný archeologický výzkum před započetím stavby.Kdo je to, byl Archeolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Archeolog? Lidé, věda

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Archeolog? s přáteli a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Rešerše? Znáte pojem GSM? Vzpomněli byste si na význam slova Imunoglobulin? Pamatujete si definici pojmu Anaerobní cvičení?

Klíčová slova: kdo je Archeolog?, pojem, informace, wiki, význam slova, význam, popis, přesný výraz, původ slova, etymologie, heslo, přesný význam, vysvětlení, definice, formulace

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Archeolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Archeolog? Kdo to byl Archeolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Archeolog? Definice pojmu Archeolog je v kategorii věda. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci věda.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.