Kdo je to?
Kdo je to, byl Promotér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Promotér? Lidé, profese

Kdo je to Promotér?

Co znamená a jaký je význam slova Promotér?

Promotér je pracovník v marketingu. Jeho úkolem je zviditelnit, propagovat nějaký produkt, službu nebo značku, zvýšit o nich povědomí a zvýšit jejich atraktivitu pro zákazníky. Jako častá forma podpory prodeje fungují různé předváděcí akce, stánky - například stánky s ochutnávkami v obchodech a nákupních centrech apod.Kdo je to, byl Promotér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Promotér? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Promotér sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Modem? Znáte pojem Gainer? Vzpomněli byste si na význam slova Kreativita? Pamatujete si definici pojmu Virus Zika?

Klíčová slova: synonymum, profese, heslo, přesný význam, co znamená, slovo, popis, kdo to je, termín, pojem, vysvětlení, etymologie, informace, Promotér, význam slova

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Promotér? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Promotér? Kdo to byl Promotér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Promotér? Definice pojmu Promotér se nachází v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.