Kdo je to?
Kdo je to, byl Entomolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Entomolog? Lidé, věda

Kdo je to Entomolog?

Co znamená a jaký je význam slova Entomolog?

Entomolog je vědec zabývající se studiem hmyzu. Tento odborník se může věnovat entomologii základní nebo aplikované. Zaměřit se může například na dipterologii, tedy nauku o dvoukřídlém hmyzu, myrmekologii, což je nauka o mravencích, lepidopterologii čili nauku o motýlech, nauku o blanokřídlém hmyzu neboli hymenopterologii, parnassiologii věnující se jasoňům nebo odonatologii, studující vážky.
Prvním etymologem byl již ve starověku Aristotelés, který tento obor pojmenoval.Kdo je to, byl Entomolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Entomolog? Lidé, věda

Budeme rádi, pokud budete definici slova Entomolog sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Demikát? Pamatujete si definici pojmu Echogenita? Znáte pojem HIIT? Vzpomněli byste si na význam slova Básnická licence?

Klíčová slova: význam, etymologie, co je to Entomolog?, popis, definice, termín, informace, slovo, heslo, vysvětlení, význam pojmu, Entomolog, kdo to je, přesný význam, přesný výraz

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Entomolog, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Entomolog? Kdo to byl Entomolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Entomolog? Definice pojmu Entomolog se nachází v sekci věda. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie věda.