Kdo je to?
Kdo je to, byl Entomolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Entomolog? Lidé, věda

Kdo je to Entomolog?

Co znamená a jaký je význam slova Entomolog?

Entomolog je vědec zabývající se studiem hmyzu. Tento odborník se může věnovat entomologii základní nebo aplikované. Zaměřit se může například na dipterologii, tedy nauku o dvoukřídlém hmyzu, myrmekologii, což je nauka o mravencích, lepidopterologii čili nauku o motýlech, nauku o blanokřídlém hmyzu neboli hymenopterologii, parnassiologii věnující se jasoňům nebo odonatologii, studující vážky.
Prvním etymologem byl již ve starověku Aristotelés, který tento obor pojmenoval.Kdo je to, byl Entomolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Entomolog? Lidé, věda

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Entomolog? s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Demikát? Víte, co je to Suchý beton? Znáte pojem HIIT? Pamatujete si definici pojmu Ultrazvuk?

Klíčová slova: slovo, etymologie, co je to Entomolog?, původ slova, Entomolog, vysvětlení, význam, věda, kdo to je, synonymum, přesný výraz, wiki, popis, pojem, termín

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Entomolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Entomolog? Kdo to byl Entomolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Entomolog? Definice pojmu Entomolog je v sekci věda. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Entomolog i v jiných kategoriích (než věda).