Kdo je to?
Kdo je to, byl Zámečník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zámečník? Lidé, profese

Kdo je to Zámečník?

Jaký je význam slova Zámečník? Co to znamená?

Zámečník je odborník na práci se zámky nebo kováním. Zámečník pracuje v prodejně zámků, kde se nabízí kování, zámky a další podobné věci. Provádí také servis zámků, například při ztrátě klíčů zámky otvírá.
Strojní zámečník opracovává různé další výrobky nebo konstrukce, umělecký zámečník se zabývá zámky a kováním z uměleckého hlediska.Kdo je to, byl Zámečník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zámečník? Lidé, profese

Definici slova Zámečník můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Lamino? Pamatujete si definici pojmu Epidemie? Víte, co je to Báseň? Vzpomněli byste si na význam slova Fibroskopie?

Klíčová slova: pojem, slovo, co je to Zámečník?, profese, kdo to je, popis, kdo je Zámečník?, heslo, význam slova, termín, etymologie, původ slova, přesný význam, wiki, Zámečník

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Zámečník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Zámečník? Kdo to byl Zámečník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zámečník? Definice pojmu Zámečník se nachází v sekci profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme například ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Zámečník hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.