Kdo je to?
Kdo je to, byl Zámečník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zámečník? Lidé, profese

Kdo je to Zámečník?

Jaký je význam slova Zámečník? Co to znamená?

Zámečník je odborník na práci se zámky nebo kováním. Zámečník pracuje v prodejně zámků, kde se nabízí kování, zámky a další podobné věci. Provádí také servis zámků, například při ztrátě klíčů zámky otvírá.
Strojní zámečník opracovává různé další výrobky nebo konstrukce, umělecký zámečník se zabývá zámky a kováním z uměleckého hlediska.Kdo je to, byl Zámečník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zámečník? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zámečník s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to CVV? Znáte pojem Vzduch? Vzpomněli byste si na význam slova Počasí? Pamatujete si definici pojmu Dokovací stanice?

Klíčová slova: wiki, význam slova, etymologie, pojem, původ slova, popis, co je to Zámečník?, význam, přesný význam, synonymum, co znamená, vysvětlení, informace, význam pojmu, termín

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Zámečník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Zámečník? Kdo to byl Zámečník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zámečník? Definice pojmu Zámečník se nachází v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít pojem, text, definici, dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Zámečník i v jiné sekci než je kategorie profese.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.