Kdo je to?
Kdo je to Barbora Špotáková? Životopis Barbora Špotáková, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Barbora Špotáková?

Kdo je to Barbora Špotáková? Stručný životopis

Barbora Špotáková je atletka – oštěpařka, dříve vícebojařka. Dvakrát v této disciplíně zvítězila i na olympiádě – na LOH v Pekingu a v Londýně. Je členkou ASC Dukla Praha. Drží světový rekord v hodu oštěpem (72,28 m). Barbora Špotáková je také nositelkou Medaile Za zásluhy.
Sportovní kariéru dvakrát přerušila z důvodu mateřských povinností.Kdo je to Barbora Špotáková? Životopis Barbora Špotáková, lidé, osobnosti z sport

Líbí se stručný životopis s osobou Barbora Špotáková? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Barbora Špotáková

Národnost: česká
Datum narození: 30. června 1981
Místo narození: Jablonec nad Nisou

Víte, co je to Jogging? Víte, co je to Mansarda? Pamatujete si definici pojmu Hepatitida? Pamatujete si definici pojmu Amygdala?

Klíčová slova: význam, význam pojmu, informace, termín, formulace, popis, vysvětlení, kdo je Barbora Špotáková?, definice, etymologie, kdo to je, pojem, původ slova, Barbora Špotáková, co je to Barbora Špotáková?

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Barbora Špotáková

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Barbora Špotáková? Kdo to byl Barbora Špotáková? Kdy se narodil Barbora Špotáková? Kde se narodil Barbora Špotáková? Barbora Špotáková je v kategorii sport. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Barbora Špotáková např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Špotáková i v jiné kategorii než je sport.