Kdo je to?
Kdo je to Barbora Špotáková? Životopis Barbora Špotáková, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Barbora Špotáková?

Kdo je to Barbora Špotáková? Stručný životopis

Barbora Špotáková je atletka – oštěpařka, dříve vícebojařka. Dvakrát v této disciplíně zvítězila i na olympiádě – na LOH v Pekingu a v Londýně. Je členkou ASC Dukla Praha. Drží světový rekord v hodu oštěpem (72,28 m). Barbora Špotáková je také nositelkou Medaile Za zásluhy.
Sportovní kariéru dvakrát přerušila z důvodu mateřských povinností.Kdo je to Barbora Špotáková? Životopis Barbora Špotáková, lidé, osobnosti z sport

Zaujala vás biografie osobnosti Barbora Špotáková? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Barbora Špotáková

Národnost: česká
Datum narození: 30. června 1981
Místo narození: Jablonec nad Nisou

Víte, co je to Jogging? Znáte pojem Tračník? Pamatujete si definici pojmu Hepatitida? Víte, co je to Fixace?

Klíčová slova: přesný význam, formulace, definice, význam slova, slovo, pojem, heslo, synonymum, termín, etymologie, popis, Barbora Špotáková, vysvětlení, popis, původ slova

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Barbora Špotáková? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Barbora Špotáková? Kdo to byl Barbora Špotáková? Kdy se narodil Barbora Špotáková? Kde se narodil Barbora Špotáková? Barbora Špotáková se nachází v kategorii sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Barbora Špotáková dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Špotáková i v jiné kategorii než je sport.