Kdo je to?
Kdo je to, byl Herpetolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Herpetolog? Lidé, věda

Kdo je to Herpetolog?

Co znamená a jaký je význam slova Herpetolog?

Herpetolog je vědec – zoolog, který se věnuje studiu chování a vzhledu obojživelníků i plazů. Zaměřuje se tedy na studenokrevné živočichy, jako jsou plazi a obojživelníci. V našem pojetí se jedná především o výzkum plazů.
Herpetolog tedy zkoumá hady, ještěrky, krokodýly a želvy. Herpetolog studuje také životní procesy a chování, historii, vývoj a dědičnost těchto jedinců. Klasifikuje je vzhledem k příbuzným druhům a zajímá se i o jejich environmentální vztahy.Kdo je to, byl Herpetolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Herpetolog? Lidé, věda

Zaujalo vás slovo, termín Herpetolog? Potom se podělte s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Portské víno? Znáte pojem Tetanie? Pamatujete si definici pojmu Kyselina listová? Víte, co je to Passata?

Klíčová slova: Herpetolog, wiki, přesný výraz, význam pojmu, věda, popis, etymologie, co je to Herpetolog?, vysvětlení, formulace, synonymum, význam slova, význam, definice, kdo to je

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Herpetolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Herpetolog? Kdo to byl Herpetolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Herpetolog? Definice pojmu Herpetolog se nachází v kategorii věda. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín kupříkladu v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než věda).