Kdo je to?
Kdo je to, byl Speleolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Speleolog? Lidé, věda

Kdo je to Speleolog?

Jaký je význam slova Speleolog? Co to znamená?

Speleolog čili jeskyňář je vědec a sportovec, který se zaměřuje na výzkum jeskyní a jeskynních komplexů. Jako speleologové se někdy označují i jedinci, kteří se věnují speleoalpinizmu jako zájmové nebo sportovní disciplíně.
Speleolog - vědec provádí speleologický průzkum, dokumentuje, pozoruje, odebírá vzorky a provádí nejrůznější druhy měření.Kdo je to, byl Speleolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Speleolog? Lidé, věda

Tento text (Speleolog) můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to CO2? Znáte pojem Legionella? Vzpomněli byste si na význam slova Spam? Pamatujete si definici pojmu Gyroskop?

Klíčová slova: věda, formulace, význam pojmu, synonymum, přesný význam, termín, původ slova, co je to Speleolog?, popis, kdo je Speleolog?, význam slova, přesný výraz, popis, wiki, kdo to je

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Speleolog, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Speleolog? Kdo to byl Speleolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Speleolog? Definice pojmu Speleolog je v kategorii věda. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Speleolog i v jiné kategorii než v věda.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.