Kdo je to?
Kdo je to, byl Speleolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Speleolog? Lidé, věda

Kdo je to Speleolog?

Jaký je význam slova Speleolog? Co to znamená?

Speleolog čili jeskyňář je vědec a sportovec, který se zaměřuje na výzkum jeskyní a jeskynních komplexů. Jako speleologové se někdy označují i jedinci, kteří se věnují speleoalpinizmu jako zájmové nebo sportovní disciplíně.
Speleolog - vědec provádí speleologický průzkum, dokumentuje, pozoruje, odebírá vzorky a provádí nejrůznější druhy měření.Kdo je to, byl Speleolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Speleolog? Lidé, věda

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Speleolog s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Potaš? Znáte pojem Windows update? Vzpomněli byste si na význam slova Abázie? Víte, co je to Histamin?

Klíčová slova: co znamená, wiki, kdo to je, význam slova, informace, přesný výraz, definice, synonymum, kdo je Speleolog?, termín, význam pojmu, vysvětlení, popis, etymologie, věda

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Speleolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Speleolog? Kdo to byl Speleolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Speleolog? Definice pojmu Speleolog se nachází v kategorii věda. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Speleolog i v jiných kategoriích (než věda).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.