Kdo je to?
Kdo je to, byl Speleolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Speleolog? Lidé, věda

Kdo je to Speleolog?

Jaký je význam slova Speleolog? Co to znamená?

Speleolog čili jeskyňář je vědec a sportovec, který se zaměřuje na výzkum jeskyní a jeskynních komplexů. Jako speleologové se někdy označují i jedinci, kteří se věnují speleoalpinizmu jako zájmové nebo sportovní disciplíně.
Speleolog - vědec provádí speleologický průzkum, dokumentuje, pozoruje, odebírá vzorky a provádí nejrůznější druhy měření.Kdo je to, byl Speleolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Speleolog? Lidé, věda

Líbí se vám definice kdo je to Speleolog? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to CO2? Znáte pojem Legionella? Vzpomněli byste si na význam slova Spam? Pamatujete si definici pojmu Gyroskop?

Klíčová slova: termín, co znamená, popis, přesný význam, význam pojmu, věda, Speleolog, popis, heslo, pojem, co je to Speleolog?, definice, význam, synonymum, etymologie

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Speleolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Speleolog? Kdo to byl Speleolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Speleolog? Definice pojmu Speleolog je v sekci věda. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci věda.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.