Kdo je to?
Kdo je to, byl Nymfomanka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nymfomanka? Lidé, poruchy

Kdo je to Nymfomanka?

Jaký je význam slova Nymfomanka? Co to znamená?

Nymfomanka je žena, která velmi často vyžaduje pohlavní styk. Nejedná se však o sexuální náruživost, ale o nemoc. Aby uspokojily svou touhu, chovají se tyto ženy někdy promiskuitně, protože jim jeden partner nestačí.Kdo je to, byl Nymfomanka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nymfomanka? Lidé, poruchy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Nymfomanka s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Fazeta? Znáte pojem Soundbar? Vzpomněli byste si na význam slova Sójové maso? Pamatujete si definici pojmu Procesor?

Klíčová slova: co znamená, co je to Nymfomanka?, informace, význam slova, popis, definice, přesný význam, wiki, synonymum, vysvětlení, heslo, kdo to je, Nymfomanka, původ slova, poruchy

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Nymfomanka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Nymfomanka? Kdo to byl Nymfomanka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nymfomanka? Definice pojmu Nymfomanka se nachází v kategorii poruchy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít pojem, text, definici, dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v poruchy.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.