Kdo je to?
Kdo je to, byl Nymfomanka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nymfomanka? Lidé, poruchy

Kdo je to Nymfomanka?

Jaký je význam slova Nymfomanka? Co to znamená?

Nymfomanka je žena, která velmi často vyžaduje pohlavní styk. Nejedná se však o sexuální náruživost, ale o nemoc. Aby uspokojily svou touhu, chovají se tyto ženy někdy promiskuitně, protože jim jeden partner nestačí.Kdo je to, byl Nymfomanka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nymfomanka? Lidé, poruchy

Líbí se vám definice kdo je to Nymfomanka? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Fazeta? Znáte pojem Soundbar? Vzpomněli byste si na význam slova Sójové maso? Pamatujete si definici pojmu Procesor?

Klíčová slova: význam, formulace, co znamená, informace, slovo, heslo, význam pojmu, popis, synonymum, kdo to je, etymologie, Nymfomanka, vysvětlení, definice, původ slova

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nymfomanka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Nymfomanka? Kdo to byl Nymfomanka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nymfomanka? Definice pojmu Nymfomanka je v kategorii poruchy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než poruchy).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.