Kdo je to?
Kdo je to, byl Fanatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fanatik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Fanatik?

Jaký je význam slova Fanatik? Co to znamená?

Fanatik je člověk, který je něčím vášnivě, nezdravě posedlý. Často se o fanatismu hovoří v souvislosti s náboženskou vírou nebo nějakou ideologií. Fanatik není schopen kritického přístupu, netoleruje jiné názory a nestrpí odpor proti svému přesvědčení. Fanatismus je bez výjimky škodlivý a nebezpečný- např. islámští terostisté jsou náboženskými fanatiky.Kdo je to, byl Fanatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fanatik? Lidé, vlastnosti

Tento text (Fanatik) můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Doména? Znáte pojem Citoň? Vzpomněli byste si na význam slova Klišé? Pamatujete si definici pojmu Foton?

Klíčová slova: přesný význam, etymologie, wiki, co znamená, vysvětlení, vlastnosti, původ slova, význam slova, pojem, přesný výraz, heslo, význam, kdo to je, definice, co je to Fanatik?

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Fanatik, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Fanatik? Kdo to byl Fanatik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fanatik? Definice pojmu Fanatik je v kategorii vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se vyhledat výraz, definici, slovo, termín řekněme na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie vlastnosti.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.