Kdo je to?
Kdo je to, byl Tchyně? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tchyně? Lidé, vztahy

Kdo je to Tchyně?

Co znamená a jaký je význam slova Tchyně?

Tchyně je v různých vtipech a anekdotách vykreslována jako velmi nepopulární osoba ("Jaký je trest za bigamii?" "Dvě tchýně.")a nejspíš to má oporu v negativních zkušenostech některých lidí s jejich tchyní, tj. matkou jejich manžela nebo manželky. Tato "typická" tchyně do všeho mluví, všechno ví nejlíp a celkově je to protivná a přemoudřelá osoba, která neustále poučuje a vměšuje se do věcí, do nichž jí nic není. Pochopitelně toto klišé nemusí v praxi ani zdaleka platit.Kdo je to, byl Tchyně? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tchyně? Lidé, vztahy

Tento text (Tchyně) můžete sdílet s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova NFC? Vzpomněli byste si na význam slova Fabulace? Znáte pojem Blue ray? Znáte pojem Kyselo?

Klíčová slova: slovo, formulace, vysvětlení, synonymum, termín, pojem, přesný význam, kdo to je, význam, heslo, význam slova, význam pojmu, co znamená, kdo je Tchyně?, popis

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Tchyně

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tchyně? Kdo to byl Tchyně? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tchyně? Definice pojmu Tchyně je v kategorii vztahy. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Tchyně i v jiné kategorii než v vztahy.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.