Kdo je to?
Kdo je to, byl Tchyně? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tchyně? Lidé, vztahy

Kdo je to Tchyně?

Co znamená a jaký je význam slova Tchyně?

Tchyně je v různých vtipech a anekdotách vykreslována jako velmi nepopulární osoba ("Jaký je trest za bigamii?" "Dvě tchýně.")a nejspíš to má oporu v negativních zkušenostech některých lidí s jejich tchyní, tj. matkou jejich manžela nebo manželky. Tato "typická" tchyně do všeho mluví, všechno ví nejlíp a celkově je to protivná a přemoudřelá osoba, která neustále poučuje a vměšuje se do věcí, do nichž jí nic není. Pochopitelně toto klišé nemusí v praxi ani zdaleka platit.Kdo je to, byl Tchyně? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tchyně? Lidé, vztahy

Tento text (Tchyně) můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Nulové pásmo? Znáte pojem Ethernet? Vzpomněli byste si na význam slova UPS? Pamatujete si definici pojmu Hepatitida?

Klíčová slova: přesný význam, přesný výraz, co je to Tchyně?, definice, popis, vysvětlení, význam pojmu, popis, Tchyně, termín, wiki, původ slova, pojem, etymologie, kdo to je

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Tchyně, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Tchyně? Kdo to byl Tchyně? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tchyně? Definice pojmu Tchyně je v kategorii vztahy. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též najít pojem, definici, text, výraz řekněme v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vztahy.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.