Kdo je to?
Kdo je to, byl Pábitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pábitel? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Pábitel?

Co znamená a jaký je význam slova Pábitel?

Slovo "pábitel" je výtvorem českého spisovatele Bohumila Hrabala. Ve svých dílech, z nichž jedno nese právě název Pábitelé, tak označoval osoby se specifickým přístupem k životu, hledající krásu ve všedních, zcela obyčejných věcech, lidi se zálibou ve vyprávění o svém životě (všechny tyto znaky byly autobiografické, Hrabal sám nebyl jiný). Skutečnost si takoví pábitelé ovšem upravují podle sebe. Hrabal sám se svým bohémským životem definici pábitele dokonale odpovídal. Slovo pábitel je kladně zabarvené.Kdo je to, byl Pábitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pábitel? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Pábitel sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Jailbreak? Pamatujete si definici pojmu Biopsie? Znáte pojem Dark web? Vzpomněli byste si na význam slova Arabská guma?

Klíčová slova: definice, původ slova, význam pojmu, přesný výraz, informace, pojem, formulace, popis, heslo, význam, vlastnosti, co znamená, vysvětlení, kdo je Pábitel?, slovo

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Pábitel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Pábitel? Kdo to byl Pábitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pábitel? Definice pojmu Pábitel se nachází v kategorii vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Pábitel hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?