Kdo je to?
Kdo je to, byl Pábitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pábitel? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Pábitel?

Co znamená a jaký je význam slova Pábitel?

Slovo "pábitel" je výtvorem českého spisovatele Bohumila Hrabala. Ve svých dílech, z nichž jedno nese právě název Pábitelé, tak označoval osoby se specifickým přístupem k životu, hledající krásu ve všedních, zcela obyčejných věcech, lidi se zálibou ve vyprávění o svém životě (všechny tyto znaky byly autobiografické, Hrabal sám nebyl jiný). Skutečnost si takoví pábitelé ovšem upravují podle sebe. Hrabal sám se svým bohémským životem definici pábitele dokonale odpovídal. Slovo pábitel je kladně zabarvené.Kdo je to, byl Pábitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pábitel? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Pábitel? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Římsa? Znáte pojem Kafr? Vzpomněli byste si na význam slova Souhláska? Pamatujete si definici pojmu Trombóza?

Klíčová slova: co znamená, přesný výraz, přesný význam, co je to Pábitel?, wiki, kdo to je, význam slova, heslo, vysvětlení, popis, původ slova, vlastnosti, Pábitel, popis, informace

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pábitel

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pábitel? Kdo to byl Pábitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pábitel? Definice pojmu Pábitel patří do sekce vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?