Kdo je to?
Kdo je to, byl Squater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Squater? Lidé, zločin

Kdo je to Squater?

Co znamená a jaký je význam slova Squater?

Squater je osoba, která neoprávněně obsazuje neobydlené domy. Často bývá označován jako anarchista, který s přáteli nelegálně obývá opuštěný objekt. Neplatí sice žádné nájemné, ale svépomocí dům opravuje a snaží se o jeho záchranu. Majitelé těchto objektů se po objevení nechtěných obyvatel snaží squaterů zbavit, většinou s pomocí policie. Tím se upoutá pozornost veřejnosti a je vyvinut tlak na vlastníka domu, aby se o něj začal starat.
Často však bývají za squattery označovány i jiné osoby, například bezdomovci, kteří se však o objekt nestarají a dále ho ničí. Někdy je objekt poničen i při zásahu policie.Kdo je to, byl Squater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Squater? Lidé, zločin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Squater s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Biret? Znáte pojem Ekumenická bohoslužba? Vzpomněli byste si na význam slova Cushingův syndrom? Pamatujete si definici pojmu Biosféra?

Klíčová slova: definice, informace, synonymum, původ slova, popis, kdo je Squater?, co je to Squater?, etymologie, co znamená, slovo, termín, význam pojmu, kdo to je, formulace, heslo

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Squater, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Squater? Kdo to byl Squater? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Squater? Definice pojmu Squater se nachází v sekci zločin. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se také najít výraz, termín, heslo, výraz např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Squater i v jiných kategoriích (než zločin).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.