Kdo je to?
Kdo je to, byl Squater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Squater? Lidé, zločin

Kdo je to Squater?

Co znamená a jaký je význam slova Squater?

Squater je osoba, která neoprávněně obsazuje neobydlené domy. Často bývá označován jako anarchista, který s přáteli nelegálně obývá opuštěný objekt. Neplatí sice žádné nájemné, ale svépomocí dům opravuje a snaží se o jeho záchranu. Majitelé těchto objektů se po objevení nechtěných obyvatel snaží squaterů zbavit, většinou s pomocí policie. Tím se upoutá pozornost veřejnosti a je vyvinut tlak na vlastníka domu, aby se o něj začal starat.
Často však bývají za squattery označovány i jiné osoby, například bezdomovci, kteří se však o objekt nestarají a dále ho ničí. Někdy je objekt poničen i při zásahu policie.Kdo je to, byl Squater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Squater? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Squater s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Biret? Znáte pojem Ekumenická bohoslužba? Vzpomněli byste si na význam slova Cushingův syndrom? Pamatujete si definici pojmu Biosféra?

Klíčová slova: přesný výraz, přesný význam, význam pojmu, termín, popis, kdo to je, etymologie, heslo, význam slova, co je to Squater?, popis, pojem, zločin, Squater, informace

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Squater

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Squater? Kdo to byl Squater? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Squater? Definice pojmu Squater je v kategorii zločin. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Squater hledat i v jiných kategoriích (než zločin).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.