Kdo je to?
Kdo je to, byl Squater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Squater? Lidé, zločin

Kdo je to Squater?

Co znamená a jaký je význam slova Squater?

Squater je osoba, která neoprávněně obsazuje neobydlené domy. Často bývá označován jako anarchista, který s přáteli nelegálně obývá opuštěný objekt. Neplatí sice žádné nájemné, ale svépomocí dům opravuje a snaží se o jeho záchranu. Majitelé těchto objektů se po objevení nechtěných obyvatel snaží squaterů zbavit, většinou s pomocí policie. Tím se upoutá pozornost veřejnosti a je vyvinut tlak na vlastníka domu, aby se o něj začal starat.
Často však bývají za squattery označovány i jiné osoby, například bezdomovci, kteří se však o objekt nestarají a dále ho ničí. Někdy je objekt poničen i při zásahu policie.Kdo je to, byl Squater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Squater? Lidé, zločin

Definici slova Squater můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Biret? Znáte pojem Ekumenická bohoslužba? Vzpomněli byste si na význam slova Cushingův syndrom? Pamatujete si definici pojmu Biosféra?

Klíčová slova: co je to Squater?, definice, původ slova, zločin, co znamená, wiki, formulace, slovo, synonymum, etymologie, význam pojmu, pojem, Squater, termín, význam slova

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Squater? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Squater? Kdo to byl Squater? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Squater? Definice pojmu Squater se nachází v kategorii zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v zločin.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.