Kdo je to?
Kdo je to, byl Sirotek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sirotek? Lidé, vztahy

Kdo je to Sirotek?

Co znamená a jaký je význam slova Sirotek?

Sirotek je označení dítěte, které ztratilo oba rodiče. V takovém případě se jedná o sirotka úplného, v případě ztráty jednoho rodiče jde o polosirotka. Pokud jsou oba rodiče naživu, ale nemohou se nebo nechtějí o dítě postarat, označuje se toto jako sociální sirotek.
O sirotky se vždy společnost nějakým způsobem stará, jedná se o morální závazek, který byl začleněn i do zákonů.Kdo je to, byl Sirotek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sirotek? Lidé, vztahy

Tento text (Sirotek) můžete sdílet se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Praganda? Vzpomněli byste si na význam slova Excel? Pamatujete si definici pojmu Astrachán? Znáte pojem Černý kašel?

Klíčová slova: synonymum, původ slova, význam slova, kdo je Sirotek?, co znamená, kdo to je, informace, přesný výraz, Sirotek, popis, vztahy, význam pojmu, pojem, etymologie, heslo

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Sirotek, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sirotek? Kdo to byl Sirotek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sirotek? Definice pojmu Sirotek je v kategorii vztahy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Sirotek i v jiných kategoriích (než vztahy).

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.