Kdo je to?
Kdo je to, byl Sirotek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sirotek? Lidé, vztahy

Kdo je to Sirotek?

Co znamená a jaký je význam slova Sirotek?

Sirotek je označení dítěte, které ztratilo oba rodiče. V takovém případě se jedná o sirotka úplného, v případě ztráty jednoho rodiče jde o polosirotka. Pokud jsou oba rodiče naživu, ale nemohou se nebo nechtějí o dítě postarat, označuje se toto jako sociální sirotek.
O sirotky se vždy společnost nějakým způsobem stará, jedná se o morální závazek, který byl začleněn i do zákonů.Kdo je to, byl Sirotek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sirotek? Lidé, vztahy

Zaujalo vás slovo, termín Sirotek? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Aspartam? Znáte pojem After party? Vzpomněli byste si na význam slova Láska? Pamatujete si definici pojmu Viber?

Klíčová slova: původ slova, vysvětlení, informace, definice, vztahy, popis, formulace, etymologie, slovo, přesný význam, Sirotek, co je to Sirotek?, pojem, popis, význam

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sirotek

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Sirotek? Kdo to byl Sirotek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sirotek? Definice pojmu Sirotek patří do sekce vztahy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Sirotek i jinde než v sekci než v vztahy.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.