Kdo je to?
Kdo je to, byl Sirotek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sirotek? Lidé, vztahy

Kdo je to Sirotek?

Co znamená a jaký je význam slova Sirotek?

Sirotek je označení dítěte, které ztratilo oba rodiče. V takovém případě se jedná o sirotka úplného, v případě ztráty jednoho rodiče jde o polosirotka. Pokud jsou oba rodiče naživu, ale nemohou se nebo nechtějí o dítě postarat, označuje se toto jako sociální sirotek.
O sirotky se vždy společnost nějakým způsobem stará, jedná se o morální závazek, který byl začleněn i do zákonů.Kdo je to, byl Sirotek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sirotek? Lidé, vztahy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Sirotek? s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Aspartam? Znáte pojem After party? Vzpomněli byste si na význam slova Láska? Pamatujete si definici pojmu Viber?

Klíčová slova: definice, kdo je Sirotek?, význam, wiki, termín, etymologie, přesný význam, vztahy, přesný výraz, popis, formulace, synonymum, význam pojmu, původ slova, co je to Sirotek?

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Sirotek, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Sirotek? Kdo to byl Sirotek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sirotek? Definice pojmu Sirotek je v kategorii vztahy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vztahy).

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.