Kdo je to?
Kdo je to, byl Ježíš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ježíš? Lidé, křesťanství

Kdo je to Ježíš?

Jaký je význam slova Ježíš? Co to znamená?

Ježíš Kristus, známý také jako Ježíš Nazaretský, byl kazatelem v oblasti dnešního Izraele a hlásal brzký příchod Božího království a vyzýval k pokání. Je ústřední postavou křeťanství. Od roku jeho údajného narození se počítá náš letopočet. Kristus byl ukřižován a křestané ho uznávají jako svatého mučedníka, který vstal z mrtvých. Ježíšova existence jakožto skutečné historické osobnosti nebývá zpochybňována.Kdo je to, byl Ježíš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ježíš? Lidé, křesťanství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ježíš s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Filozofie? Znáte pojem Outsourcing? Vzpomněli byste si na význam slova Líná pěna? Pamatujete si definici pojmu Sedimentace?

Klíčová slova: etymologie, wiki, význam, co znamená, synonymum, heslo, definice, informace, původ slova, co je to Ježíš?, termín, popis, křesťanství, slovo, kdo to je

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ježíš

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ježíš? Kdo to byl Ježíš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ježíš? Definice pojmu Ježíš patří do sekce křesťanství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít výraz, text, termín, pojem například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v křesťanství.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.